Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok ehhez? 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez? 22/L

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal, de nem régen megtudtam, hogy mikor még csak 1-2 hete voltunk együtt akkor elment a volt barátnőjéhez visszakönyörögni magát. Ami persze nem jött össze neki, igy beérte velem is...Mikor rákérdeztem, hogy tényleg ez történt-e, nem tagadta le.

3 év után kell megtudnom, hogy igazából nem is akart velem összejönni, ti mit tennétek a helyemben?



2013. jún. 20. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Semmit.
2013. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
95%
Csak 1-2 hete voltatok együtt, tény nem szép dolog, de akkor még semmi sem volt komoly...azért eltelt 3 év...ezt ne dobd el emiatt ne légy hülye...
2013. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztom első véleményét.Kit érdekel mi volt 3 éve ha csak nem változik át nagy zöld emberré ha felb*ssza valami az agyát.
2013. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki mondta el? Mert az nagy "troll":D:D
2013. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

hát ezt rendesen megszívtad :/

azonnal dobnám!!

de nálad is visszakönyörögné magát miközben már van más csaj

sőt ha így vesszük akkor valószínű te már akkor megvoltál neki amikor még az exével volt

2013. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Az ilyen "csak 1-2 hete voltatok együtt" kifogásokat nagyon bírom. Az ilyeneknek azt kívánom, hogy mindig csalják meg őket a kapcsolat első 2 hetében.


Vagy ilyen gondolkodással egy friss kapcsolatban meddig lehet félredugni?

2013. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Igen,ez most pokolian fáj, de gondolj bele...

nem úgy alakult, már nem tagadja és most ott van veled 3 kerek éve. Szerintem ez alapjáraton egy rossz helyzetből kijött jó kapcsolat.

Ne haragudj rá!

2013. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ASOT ***** válasza:
100%

"Az ilyen "csak 1-2 hete voltatok együtt" kifogásokat nagyon bírom. Az ilyeneknek azt kívánom, hogy mindig csalják meg őket a kapcsolat első 2 hetében. " Istenem te nagyon okos, itt nem ez a lényeg most!

Nyilván nem jó hogy megtörtént!

De 3 éve együtt vannak! Volt 3 szép évük!

Az akkor volt!


Nyílván fáj de csak lazán ezért eldobni...

2013. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rosszul esik, hogy nem is kellettem neki igazán, csak beérte velem, és simán eldobott volna ha a másik csaj igent mond neki.

Most csak arra tudok gondolni, hogy 3 éve csak azért van velem mert nincs más...Pedig pont egy kapcsolatnak az eleje olyan, hogy rózsaszín felhők vannak, csak ő kell stb...én legalábbis igy voltam vele

2013. jún. 20. 22:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy közben nem volt más? Aki már az elején nem tisztel, attól mit vár az ember? Egyértelműen azért jött össze vele anno, hogy legyen valakije. Ergo meg sem érdemli, hogy vele legyen a csaj.
2013. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!