Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok ehhez? 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez? 22/L

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal, de nem régen megtudtam, hogy mikor még csak 1-2 hete voltunk együtt akkor elment a volt barátnőjéhez visszakönyörögni magát. Ami persze nem jött össze neki, igy beérte velem is...Mikor rákérdeztem, hogy tényleg ez történt-e, nem tagadta le.

3 év után kell megtudnom, hogy igazából nem is akart velem összejönni, ti mit tennétek a helyemben?



2013. jún. 20. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jajj te jó isten!


A 82%-os válaszoló tuti nő és tuti rossz pasikat fogott ki akik vagy megcsalták vagy átb*szták a fejét.

vagy pasi és így akar téged felszedni hogy ő beza egy fasza csávó :)


Gondolkozz már, egy ilyen ember minek pazarolt volna el rád 3 kib*szott évet??? minek ?

Ha melletted félrek*rt vagy lehetett volna neki más is minek maradt veled?


Te tartod el őt te főzől rá vasalsz rá tőled függ az élete?? Nem! Gondolkozz kisanyám!


Nekem is rosszul esne de a párom őszinte volt és azért 3 év tényleg sok.

2013. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, és azért írtam ezt, mert velem is csalta már meg egy ribanc a barátját, mikor 1 hete voltak együtt. Szóval mindegy nekem, hogy férfi vagy nő az elkövető. Egy szar ember akárhogy is nézzük.
2013. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt kell mondanom, hogy ez igy már nem fog működni. Te nem fogsz benne megbizni többet! ami teljesen jogos

+ legyen egy kis büszkeséged.

2013. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy el tudod-e fogadni ezt a dolgot és túllépni rajta. Neked kell mérlegre tenni a kapcsolatodat és a közös 3 évet. Itt rajtad kívül senki nem ismeri a srácot, vagy a kapcsolatotok történetét, te tudod, meg lehet-e bízni benne, stb. De szerintem csak akkor maradj, ha idővel tényleg túl tudsz lépni ezen, mert ha örök sérelem marad, jobb lehet a szakítás.
2013. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egyböl beadnám a válópert..
2013. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!