Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FONTOS! Erről mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Erről mit gondoltok? VÁROM A VÉLEMÉNYEKET

Figyelt kérdés
Már egyszer-kétszer érdeklődtem ebben a témában de leírom kb. a dolgot: Van egy lány, aki nagyon nagyon bejön, és utolsó héten bejelöltem facebookon, de nem jelölt vissza, emiatt szomorú voltam, majd az utolsó tanítási nap után még aznap visszajelölt, majd hétvégén írtam neki, megkérdezte, hogy miért írtam neki, megmagyaráztam hogyha már ismerősök lettünk, gondoltam ráírok. Akkor először még érdeklődött hogy velem mizu, meg hogy vagyok, de mostanában nagyon keveset van fent facebookon, ma is két nap után írt vissza, az volt az üzenetem, hogy Szia, miújság? És csak annyit írt, hogy: Heló :) semmi különös. Tehát vissza sem kérdezett. Nem tudom ezek alapján mit gondoljak :( A suliban sokszor néztük egymást, nekem úgy tűnt, hogy neki is bejövök, de most meg már vissza se kérdezett, hogy én hogy vagyok. Lehet, hogy csak fáradt, mert a hétvégén ünnepelt a szülinapja alkalmából. Ha sikerül vele beszélgetnem, akkor majd elköszönésnél írok neki, hogy másnap ha van kedve, írjon nekem, mert elfoglalt leszek, és ha ír, akkor lehet még valami. Mit gondoltok erről a dologról? :(

2013. jún. 23. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A facebukon kívül már nincs is élet?
2013. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És tényleg amíg suliidő volt, sokszor akadt össze a tekintetünk, gyakran el is kapta a szemét rólam, meg tényleg szemezgettünk, szóval ezért furcsa nekem a dolog
2013. jún. 23. 19:03
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon mertem élőben odamenni, a csajok mindig csoportban járnak, és ismeretlenül pláne nem akartam odamenni :/
2013. jún. 23. 19:03
 4/17 anonim ***** válasza:

Két dolgot:

-Egyrészt itt a nyár, amit nem mindenki tölt a gép előtt. Vagy dolgozik, vagy a szabadban, a haverokkal van, vagy táborban, vagy a hobbijának él, stb. Nem meglepő, ha napokat vesz igénybe a válaszolás.

-Másrészt ha igazán érdekelt volna, akkor élőben kellett volna ismerkedned vele. Odamenni, megszólítani, elhívni ismerkedni. Lehet, hogy amíg te arra vársz, hogy újra online legyen, addig valaki megteszi ezt.

2013. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

mindí csak az a ki.aszott arckönyv!

Beszélj vele személyesen,ne legyél pipogya!

2013. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De hogy hívjam el bárhova élőben, ha még facebookon is ilyen erőltetett a beszélgetés vele? :/
2013. jún. 23. 19:07
 7/17 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Úgy, hogy élőben remélhetőleg nem vár 2 napot egy válasszal! :D
2013. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj, ha ritkán ír, mert megértem, persze, nyár van. De ha ilyen érdektelen és nem is kérdez felőlem, akkor miről és hogy beszélnék vele élőben? Meg elhívni se lenne egy egyszerű dolog, elég kínos lenne, ha nem akarna eljönni
2013. jún. 23. 19:15
 9/17 kolosszus22 ***** válasza:
Egyébként szedd össze a bátorságod, menj oda hozzá, nem kell semmi csicsa, süket duma, csak intelligensen és őszintén beszálj vele. Mondd meg neki, hogy már régóta tetszik neked és szeretnél vele közelebbről is megismerkedni, esetleg hívd is meg valami programra. Ez elől ne fog tudni kitérő választ adni, ott akkor eldől érdekled-e vagy sem és nem kell hónapokig szenvedni face-n.
2013. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vele összefutni, csak úgy felkeresni őt meg eléggé nyomulás, nem akarom zaklatni :/
2013. jún. 23. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!