Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Anyum azt akarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Anyum azt akarja, hogy szakítsak a barátommal.

Figyelt kérdés
Nem rég óta járok a barátommal, eddig titokban tartottuk mert hát anyukám tudom milyen.. nem rég azonban elmondtam neki a dolgot eléggé kiborult.. majdnem idegösszeomlást kapott miatta. De sztem csak túl reagálja az egészet. Azt mondja leégetem ezzel. Meg h ameddig vele leszek addig nem kapok semmit (ruha, pénz...stb.) Meg úgy beszél velem mint egy utolsó senkivel kb. Pedig nem ismeri meg semmi..annyi a baja vele h félig C*gány.. azt akarja h szakítsak vele..Meg sem akarja ismerni..mit tegyek??
2013. jún. 25. 22:47
 1/8 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18
2013. jún. 25. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor anyád egy idióta.


18 évesen meg nehogy hagyd már magad ilyen gyerekes módon zsarolni. Menj el dolgozni, tartsd fenn magad, anyád meg fortyogjon magában otthon ha akar.

2013. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaza van! Fehér létedre egy cigánnyal? Szégyelld magad!
2013. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó! FÉLIG cigány, nem tudsz olvasni?? Nem értem, miért kell egyből ítélkezni. Én is fehér vagyok de vannak félcigány, sőt cigány ismerőseim is és nagyon rendesek.

Félreértés ne essék, nem védem őket, az ilyen suttyó, lopós, késelős, bandában járós, büdös retkeket, írtanám ki. De nem tudunk a srácról semmit.. szóval ne ítélkezzünk.


Anyukádat sz*rd le. Először az enyém el is tiltott a barátomtól, látta, hogy teszek rá és elfogadta, több mint két éve együtt vagyunk. Ha nem ad pénzt, meg nincs ruha, akkor fel is fordulhat. Bírom ilyenkor a szülőket, azt hiszik ezzel valamit elérnek :D Legyetek boldogok ;) Amúgy is elmúlt 18, ennyire ne akarjon már korlátozni.

2013. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nehogy úgy járj mint sok szegény sorstársad a híradóból. 100-ból 1 normális. Remélem te sem fogsz csalódni
2013. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyáron még oké lenne, hogy dolgozok, de suli mellett nehezen menne.. Plusz most meg kiakar dobni ha nem szakítok vele.. Nem tom mit csináljak :Ss

Szeretem, de azért az utcára kerülni elég szar lenne...

2013. jún. 27. 06:05
 8/8 anonim válasza:

Hívd el a házatokba úgy, hogy anyukád nem tudja.

Aztán hátha rábeszéli!

2013. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!