Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék egy vita után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy vita után újra jó viszonyba kerülni a lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Két éve össze akartunk jönni de balul sült el a dolog, azóta barátkozunk, és egy hónapja egyik napról a másikra eltűnt és nem reagált. Sokat kellett neki tanulni, gondoltam hagyom, két hét után írtam neki, még csak el sem olvasta, rá két hétre sms-emet sem olvasta, rá egy nappal összefutottunk véletlen de úgy átnézett rajtam mintha levegő lennék. írtam neki, válaszolt hogy semmi baja nincs velem csak mostanában kevés ideje van mindenre és tudja hogy hibás mert legalább írhatott volna.. szépen összevesztünk de nekem nagyon hiányzik már.. hogyan tudnám újra felvenni a kapcsolatot vele? írni nem fogok neki mert már így is eleget tettem érte..

2013. jún. 26. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
villamosszékbe bele.
2013. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
END
2013. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!