Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleimmel sokat veszekszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleimmel sokat veszekszem a barátom miatt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és egy már majdnem egy éves komolyabb kapcsolatban vagyok egy 17 éves fiúval . majdnem naponta találkozunk . anyáék ki vannak rám akadva hogy majdnem mindennap elmegyek és nincsenek közös programok . :( kikészit ez a helyzet . tudom h aban igazuk van komoly ez a kapcsolat . de már megtörtént és nagyon boldog vagyok vele a semmiért nem fogok szakítani :( ti micsinálnátok ?

2013. jún. 22. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, majd elmúlik.
2013. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnátok kompromisszumot kötni? Megértem, hogy minden nap találkozol a pároddal, ha teheted, de azért a szüleiddel is együtt lehetnél többet. Szakíts időt velük is programokat csinálni.
2013. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jólvan , csak nagyon nehéz. mert apám is ugy néz rám, nem szól csak lenézően néz hogy megint elmegyek . tudom , de itthon két kisebb öcsémmel nem vagyok jól el . apáékkal meg nem tudok olyan jól elbeszélgetni , apa levan ragadva a multban . anya meg nemmond rá semmit.
2013. jún. 22. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Fejemet teszem rá, hogy pár hét, hónap múlva úgy meg fogod unni a barátodat, hogy az nem igaz. Kezdeti lángolás, rózsaszín köd, újdonság, vágy. De nem vagytok ti még házasok, hogy minden nap találkozzatok. Tapasztalatból mondom, nem csak úgy kitalálom. 15 évesen én is boldog voltam, és minden nap találkoztunk, lesz*rtam mindent és mindenkit. Úgy voltam vele, hogy nekem ő lesz életem szerelme. haha.. hogyne. Másfél év után, úgy meguntam, hogy kidobtam. Tiniszerelem még ez.


Persze ezzel nem azt mondom, hogy nálatok is 100%, hogy így lesz. De nagy rá az esély. A családdal is tessék együtt lenni.

2013. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!