Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmesélek egy történetet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélek egy történetet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Megláttam egyszer egy srácot Botondot akibe első látásra belezúgtam. Nem ismertük egymást.Kimkor ő másnap felvette velem a kapcsolatot nem akartam elhinni. Randira hívott. Össze jöttünk. Én az első pillanatól bagyon szerettem és ő is azt mondta nekem, hogy szeret. Aztán 4 hónap után megcsalt. Azt mondta azért mert nem szeretett csak hazudott. El akartam hagyni de könyörgött hogy ne tegyem mert rájött már hogy szert. Megbocsájtottam neki. De a lánnyal akivel megcsalt nem szakította meg a kapcsolatot irogatott neki. Mire újra szakítottam vele. Újra könyörgött hogy ne tegyem megigérte többé nem beszél vele. Így is tett. Majd mégis egy idő után szakított vele mert úgy érezte nem szert annyira mint én őt. És miután szakított velem újra elkezdett írni a lánynak akivel annak idején megcsalt de vele párhuzamosan egy msáiknak is. Mind a ketőtt az ágyába akarta vinni. Nem sikerült neki de az egyikkel randizott csókolózott is. Nekem nagyon fájt h megcsalt és h szakított velem pedig én kibékültem vele ésh annak írt megint akivel megcsalt meg másnak is. ezt úgy tette hogy nem voltunk már együtt. Én mlég kerestem mentem hozzá hátha ráébred hogy mégis én kellek neki. De folytatta a vadászatot. Nekem ez nagyon fájt. De neki persze nem fájtak ezek a dolgok hisz ő jól érezte magát mikor ezeket tette. Úgy éreztem bosszút állok rajta hogy neki is fájjon hogy átérezze. Ígyhát én az egyik haverjával lefeküdtem mikor nem voltunk együtt tehát én nem csaltam meg. Ő miután nem jött össze neki egyik csajjal sem ráébredt h állítása szerint mégis szeret. De megtudta mit tettem. nagyon fájt neki. Sikerült a terv hogy megbántsam hogy átélje mindazt amit én. De végül úgy döntött hogy mégis kibékül velem mert szeret és mert én nem megcsaltam őt. Most együtt vagyunk. Láttam hogy megint beszélget az egiyk lánnyal akivel a szakításunk alatt is tette és én ki is akadtam hogy megint mi ez az egész de megmutatta nem olyan a beszélgetés így megnyugodtam. Én nagyon szeretm őt ő is szeret engem. Szerintetek helyesn cselekdtem azzal hogy azt tettem amit? Hogy megmutattam neki az érzést amit átéltem mikor megcsalt?

2013. jún. 26. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Botond egy f a s z :D
2013. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Mielőtt mesét írsz, végy kezedbe egy helyesírási szótárat, mert így élvezhetetlen a mondókád.
2013. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg az őszinteségemért!

Ebből a kapcsolatból hosszútávon nem lesz semmi!

Hazugság hazugság hátán, alapjaiban rossz az egész.

24F

2013. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem volt kötelező elolvasni kedves második és attól, hogy félre ütöm a billentyűt még tudok helyesn írni :)
2013. jún. 26. 14:33
 5/15 Zakathol ***** válasza:
100%
Botond egy f@rok, te meg egy rakás szerencsétlenség.
2013. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ti mindketten iszonyat primitívek vagytok. mellesleg egyikőtöknek sem komolyan az érzései, egyikőtök sem szerelmes. gáz amit műveltek.
2013. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Határozottan 10 üveg sör!
2013. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
honnan tudhatnád te hogy nekünk komolyak az érzéseink vagy sem? h szeretjük-e egymást vagy sem? mert ha nem így lenne azt hiszem nem lettek volna békülések és ne gyere már azzal h primitívek vagyunk nem sértegetésekre vagyok kíváncsi ha meg mást nem tudsz ne írj ide
2013. jún. 26. 14:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted helyes csak azért ágyba bújni valakivel, hogy egy másikat móresre taníts? Simán szexelsz érzelmek és minimális vonzalom nélkül csak mert ezzel egy célt szolgálsz. Van egy szakma ahol rengeteg pénz kereshetnél ezzel a mentalitással tudod?

Különben meg semmit sem oldottál meg helyesen a véleményem szerint. Viszont jó hír számodra, hogy a Botonddal tökéletesen összeilletek. Remekül fogjátok majd keverni a szart a másik alá.

2013. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
XD az új nemzedék, birom ezeket a storykat, mert feldobják az ember napját, hogy van egy iszonyú naív áldozat, meg többnyire egy fiú, aki csak játszik vele, ō meg nem veszi észre.... Csak kihasznála srác, el ne hidd már neki, hogy nem csal meg... És emúgy igen rossz döntés volt, hogy a haverjával lefeküdtél, mert nem hiszem, hogy sok értelme lett volna.
2013. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!