Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a férfiba, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a férfiba, a szeretője voltam. Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

3 hónapja úgy döntöttünk nem folyatatjuk, mert családos ember. Ragaszkodott hozzám és én is a mai napig. Többször mondta, hogy szeret, el hittem, mert éreztem is, nem csak üres szó volt.

Most mégis úgy érzem, hogy ő kell nekem, idősebb, de manapság már nem számít a korkülönbség.

Félek elmondani neki, hogy újra szeretném kezdeni vele. Tudom, hogy megint milyen paklira számíthatok, ebben a kapcsolatban mindig is kiszámíthatóak voltak a lapok.

Kérlek írjátok le a véleményeteket, tapasztalataitokat. Idióták kiméljenek!


2013. jan. 16. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd tiszteletben a döntését. Ne akard tönkretenni a családját.

És soha többet ne kezdj ki családos emberrel.

Nekem ez a véleményem.

2013. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tiszteletben tartottam. De nem csak nekem jár az agyam az újrakezdésen, neki is hiányzom.
2013. jan. 16. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy megint milyen paklira számíthatok, ebben a kapcsolatban mindig is kiszámíthatóak voltak a lapok. "


Bővebben?

2013. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
8 hónap elég volt rá, hogy kiismerjem. Tudtam mikor fog nemet mondani egy találkára, mikor telik be nála a pohár a bújkálással, azt is tudtam, mit mikor kell megmondanom.
2013. jan. 16. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"neki is hiányzom."


Ha egy pasinak hiányzol, az jelentkezik, ott nem te kotorsz nőként.

2013. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"8 hónap elég volt rá, hogy kiismerjem."


Ilyenkor szoktak koppanni az emberek.

2013. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

En keresnek egy fuggetlen ferfit magamnak, amiben valoszinuleg Teged sem akadalyoz semmi, ahelyett, hogy tonkretennek egy csaladot. Bar en mar bele se mentem volna ilyenbe, mert tobbre tartom ennel magamat. Nem szorulok ra szerencsere, hogy masodik legyek vagy hogy egy masik no es gyerekek eletet tegyem tonkre.

Nem, ez igy nem is igaz: ha raszorulnek se tennem meg.

2013. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az önajnározásokat a kedves hozzászólóknak. Hol a tapasztalat részedről, ha bele sem mennél egy ilyen kapcsolatba?! Mégis mit tudsz akkor te erről az egészről? Hogyan tudsz véleményt alkotni? :)
2013. jan. 17. 00:34
 9/10 A kérdező kommentje:

De hol volt itt szó arról, hogy én bárkinek is az életét tönkretettem, vagy esetleg fogom tenni?!

Férreértelmezted.

2013. jan. 17. 00:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan tapasztalatom van, hogy a masik oldalon voltam :) en is csinaltam mar olyat amit sokan elitelnenek, szoval ne erts felre, nem rolad gondoltam rosszat, hidd el van ezekbe tapasztalatom, es az ilyen kapcsolatok nagyon nem egeszsegesek es csak serulest okozhat Neked, a ffinak, a csaladjanak. Rovid tavon lehet h elonyokkel jar egy ilyen, hosszutavon semmikepp. Jobb nem belebonyolodni ezekbe. Idovel az ember ugyis talal mast, akivel nem csak lopott orak fognak jutni.
2013. jan. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!