Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom újra rajongjon értem? Legyek szuperkedves, vagy lépjek hátra és hagyjam küzdeni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, én 22, ő 31. Az első hónapok nem voltak egyszerűek, mert én nem akartam kapcsolatot, ő viszont küzdött értem, nagyon. Állítólag én vagyok az első nő, akiért ennyit megtett, hogy az övé legyen. Beleszerettem, és azóta elég harmonikus a kapcsolatunk. Még mindig nagyon sok odafigyelést kaptam tőle, kimutatta, hogy mennyire szeret, vagy a vacsoránál egyszer csak elhallgatott, elmosolyodott, és elmondta, hogy mennyire örül, hogy rám talált meg ilyesmik. De kb 1 hónapja ezek a dolgok eltűntek, ha találkozunk, elég semlegesen fut minden. A következő találkozásra már nem ő kérdez rá (és mondja, hogy "de ne csak hétvégén!"), hanem én, és a válasza: "hmm, hétvégén?"

Már egyszer megemlítettem neki ezt, hogy hiányzik a régi énje, és ebből a beszélgetésből valami olyasmi derült ki, hogy mivel én régen nem értékeltem az erőfeszítéseit (2-3 hónapig az elején, meg egy kicsit több időbe telt, míg szerelmes lettem), ezért felhagyott a "pincsikutya-szereppel"...Most, amikor én teljes szívemből viszonzom az odaadást? De belátja, hogy ez nekem így nem olyan jó, és "megpróbálja magát újra visszahozni":(

Nem arról van szó, hogy rosszul bánik velem, mert még mindig többször főz nekem pl, ha tanulnom kell meg ilyesmik, de hiányzik az a régi rajongás, ami most bennem megvan.

Tudom, hogy nincs sok értelme mégegyszer szóba hozni, igaz?

2 lehetőséget látok:

1: Úgy viselkedem vele, ahogy én is elvárnám tőle, tehát továbbra is kimutatom, mennyire szeretem.

2: Visszalépek, keveset mutatok, hogy lássa, hogy küzdenie kellene.


Szerintetek?



2013. jún. 28. 13:47
1 2
 11/17 ASOT ***** válasza:
100%

Nem is a küzdésről van szó, hanem a kezdeményezésről kedvességről odafigyelésről.

Ez a küzdés ez butaság egy érett embertől főleg ott ahol már kapcsolatban van a 2 fél.


Itt már a másik fontossága a lényeg, a szeretet, a trörődés kedvesség, odafigyelés.

Ezen járjon a gondolatod ne azon hogy óóóó küzdj már értem teee

2013. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek... Szóval szerinted tegyem oda magam továbbra is, és azzal elérhetem, hogy ő is megint olyan legyen?
2013. jún. 28. 14:37
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy mikor az elején tepert érted, ez izgalmasabbá tett téged számára. Most az övé vagy, megnyugodott, nem kell olyan kedvesnek lennie, hisz már ott vagy. Pici féltékenység kell, hogy érezze, nem olyan biztos a helye, kell azért tennie, hogy együtt maradjatok. Ugyanakkor te legyél vele kedves, biztosítsd a szerelmedről.

30/ N

2013. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 ASOT ***** válasza:

ÉN azt mondom légy természetes, ne csak azért törődj vele meg légy figyelmes hozzá/vele mert "azt kell tenni" hanem mert úgy is érzed.

Ha valami már erőltetett az nem jó.


De az ha csak te vagy csak ő odaadó az nem jó, kölcsönösnek kell lennie.

Nem szabad elhanyagolni a másikat.


Sokan ilyenkor, az emberek természetüknél fogva a saját nemüket próbálják védeni az ilyen esetekben, de nem, nem szabad csak az egyik oldalt nézni, mert az aki úgy érzi hogy csak a másik a hibás, az még korántsem biztos, ott az ember gondolkodjon el azon, hogy vajon ő is megtenné, vagy megtette ugyanezt.


Vagy elvár dolgokat ami szerinte a másiknak kötelessége de neki nem.

2013. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon elrontottam most:(

Telefonált, hogy hogy legyen a hétvége, azt terveztük, hogy úszni megyünk, én meg reméltem, hogy utána hív magához. És most mikor kérdezgette, mit akarok, kicsit mindig kitértem a konkrét valaszadas elől, hogy mondhassa végre, hogy menjek hozzá. Hát, borzasztóan végződött most az sem biztos, hogy egyáltalán találkozunk:(( Szerinte provokáltam, ahelyett hogy megmondtam volna, mit akarok. De nem mondhattam neki, hogy csak azt akarom, hogy ő mondja, hogy menjek.

Aztán még beszéltünk egy órát a fenti kérdésemről, de nem igazán sikerült dűlőre jutni.

Annyira nagyon rosszul érzem magam:((

2013. jún. 28. 20:29
 16/17 Jagello válasza:
Mi lett a kapcsolatból, kíváncsivá tett!
2015. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Jól elvagyunk:) Én egyre szerelmesebb leszek, ő annyira nem lángol, de nagyjából kiegyenlítődött a dolog. Vagy legalábbis megszoktam. Én kicsit gyerekesen rajongok érte (amit azért kicsit titkolok), ő viszont "komolyan" szeret - toleráns, türelmes velem stb.

Szóval mindenkinek kívánok egy ilyen pasit! (és ráadásul feminista;))

2015. jún. 25. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!