Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve ismerem és nagyon közel kerültünk egymáshoz én teljesen bele estem. El is mondtam neki mi a helyzet erre az volt a válasza h szeret de nem akarja elrontani a barátságunkat. Mit tegyek?? (csak értelmes válaszokat kérek)

2013. jún. 28. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha szeret,és nem barátilag gondolta,akkor nem értem mi a probléma.ha pedig barátilag gondolta akkor meg örülj neki,hogy ezmiatt nem ment tönkre a barátság.
2013. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az mondta h néha csak baráti érzései vannak de van amikor tényleg úgy szeret engem. az meg elromlana a barátságunk az meg baromság.
2013. jún. 28. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdés az ki mit akar. Ha mindketten ugyanazt igénylitek, miért kell visszafogni... ha meg inkább mint barát fogadna el, akkor pont és annak örülsz. De érdemes ezt konkrétan négyszemközt megvitatni.
2013. jún. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne feszegesd a témát, csak csábítsd el. Ha megy -- akkor többek lesztek. Ha nem megy -- barátok maradtok. Nyugi, nem vagy neki közömbös. Csak ne rontsd el e kérdés feszegetésével.
2013. jún. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
közönöm sokat segítettetek.
2013. jún. 29. 07:19
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem csak szimplán barátként szeret, nem hinném h ez összejön.
2013. jún. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!