Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem számít megcsalásnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem számít megcsalásnak, ha a kapcsolat elején történik?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdés van itt gyk-n. "Megcsalt a párom 1/2/3 éve, de még egy hete voltunk együtt, mit csináljak?"


Erre mindenki azt tanácsolja, hogy régen volt, felejtsd el.

Itt mindenki ilyen sekélyes?


Akkor pl. titeket a kapcsolatotok elején mennyi ideig lehet megcsalni, hogy ne legyen baj?

Legközelebb, ha összejövök egy lánnyal, akkor az első pár hétben meg fogom csalni többször is, amiről évekig hallgatok. Ezután ha elmondom is, velem marad, mert régen volt. Így nekem a lelkiismeretem is tiszta marad, és jól is éreztem magam anno a többi lánnyal.


Tök egyszerű az élet.


2013. jún. 25. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak mentséget keresnek, de az!
2013. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam annak számít.
2013. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy,hogy hány napja vagy hete vagytok együtt,a megcsalás az megcsalás és kéaz,nem kell mentségeket keresni a dologra!
2013. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne magadból indulj ki! Te Nem vagy valami korrekt...

Én nem birnám ki, hogy ne mondjak el ilyet annak akit szeretek!! Egyszerüen nem birnék a szemébe nézni. De ez én vagyok-. Nekem még megvannak a megfelelő erkölcsi és morális alapjaim.

2013. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jöhetne már a világvége ahogy elnézem....
2013. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!