Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem hittem volna, hogy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hittem volna, hogy velem történik ez, mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 éves budapesti srác vagyok. Elég érdekes történetem van. Kezdjük ott, hogy egy pesti általános iskolába jártam amit nagyon utáltam, tele volt tahókkal... Aztán felvettek egy jó kis gimibe és megvaltozott az életem (most végeztem a 9. osztályt). Mostmár tudom milyen érzés ha sok haverom van, ha bírnak az emberek, a tanárok is (nem vagyok színötös, de a tanárok általában kedvelnek, pedig a magatartásom sem jó).

Egész életemben talpraesett, és nagyszájú voltam, általánosban is kiálltam magamért mindig.

Az új sulimban bírnak, hülyülünk stb...

Most jön a lényeg... Eddig érdekeltek a lányok, de a leghosszabb kapcsolatom 1 hónap volt, az is ilyen semmilyen volt. Apum elég tapasztalt e téren és gyakran beszéltünk is erről, azt mondta hogy lesz egyszer egy olyan lány aki miatt kileszek nagyon, és fájni fog hogy nem az enyém. Én csak nevettem ezen. Jó hülye voltam.

Szeptember 1-jén megláttam az új osztályokban egy lányt. Átlagosan nézett ki, vagy picit szebb volt talán. Valami nagyon megfogott benne de nem tudtam megnevezni, hogy mi. Úgy éreztem, hogy folyton őt kell néznem, figyelnem kell. És mivel hát eléggé jóban vagyok mindenkivel, vele is jóban lettem. Ugyan olyan nagypofájú mint én (:)), és vannak bunkó dolgai a csajnak, és vagány is, és valahogy ezek tetszenek benne. Nem mondtam el neki, hogy érzek, sőt, magamnak is hazudtam, próbáltam elhitetni magammal, hogy ,,á ez nem szerelem"...

Amióta vége lett a sulinak (életem egyik legboldogabb éve volt) egyre többet gondoltam a lányra. Odáig jutottam, hogy képes vagyok órákat ülni és gondolkodni rajta, milyen lenne megcsókolni.

A bökkenő, hogy haverként néz rám, szerintem kiröhögne ha ezt elmondanám neki, hogy hogy érzek. Alapjáraton simán odamennék bármilyen csajhoz, de ez más. Betemetett a bánat, depressziósan elérzem magam a csaj miatt. Asszem beleestem a csajba...

Pár osztálytársammal szülők nélkül lementünk a balatonra egy jót bulizni, mondanom sem kell, hogy hullarészegen elmondtam nekik h szerelmes vagyok a lányba (ők is ismerik jól ugye, mert oszttárs).

És legnagyobb meglepetésemre másnap nem csesztettek vele, hanem bíztattak, hogy menjek oda hozzá stb, de én úgy gondolom, hogy ez nem menne...

Most tiszta szívemből gyűlölöm a szerelmet.

Rohadt keménynek gondoltam magam, de most egy lány miatt úgy viselkedek mint egy bömbölő ksgyerek, szánalom, utálom is magam.

Azt gondoltam soha nem történik ilyen velem... Tévedtem.

Segítsetek! Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok... Hogy lehettem ennyire hülye? Úgy érzem ebből az érzésből nincs kiút, nem tudok harcolni ellene. Segítsetek :( el vagyok keseredve :(



2013. jún. 29. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sokszor a "nagyszájú" mögött egy "ártatlan bárány" rejtőzik. Tudok is rá egy élő példát, ha érted a célzást. ;)
2013. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11-es, értem, és sajnos igazad van :) nem vagyok olyan amilyennek hittem magam/hittek mások.. magamra sem ismerek.

nem akarok szerelmes lenni, élni akarom az életem, de ez megbénít... nem tudok arra koncentrálni mint általában. már az is jól esne, ha láthatnám a lányt, de nyári szünet, ő kint van külföldön rokonoknál, nincs suli, haverok nyaralni vannak, nem tudom lekötni a gondolataim...

fél éve legyőzhetetlennek éreztem magam, királynak, másról sem szólt az életem, mint a haverokról, hülyülésről, röhögésről, most meg olyannak érzem magam mint egy kislány. borzalmas.

2013. jún. 29. 22:38
 13/16 anonim ***** válasza:
Arra próbáltam rávilágítani, hogy ha talán egy kicsit mélységesebb kapcsolatot próbálnál kialakítani a lánnyal, de nem egyik napról a másikra, akkor az még az is előfordulhat, hogy közelebb enged önmagához. A legtöbb hozzá hasonló lány akivel eddig találkoztam, ezt a "vagány vagyok, beszólogatok, lenézek mindenkit" stílust csak álcának használta. Így próbálta növelni az önbizalmát, esetleg felhívni mások figyelmét. Nem kizárt, hogy nála is emiatt van. Persze nem ismerem, ezért írom feltételes módban.
2013. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha kiröhögne az legalább biztos. igy meg bizonytalanságban vagy ezmiatt vagy kibukva. Mond meg a lánynak mi a helyzet.
2013. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Rugj be vele de csak ti. Legyetek tok részegek de csak annyira h emlékezzetek mindenre..ha kész ez a lépés próbáld megcsokolni:)! Akár részeg ha folytatja ő is érez irantad valamint..ha pedig ellök vagy vmi hasonlót csinál másnap ráfoghatod a piár:D
2013. jún. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne azzal indíts nála, hogy szeretlek vagy ilyesmi. Csak hívd el valahova. Ha kiröhög, akkor legalább tudod. A kivezető út a keresztülvezető út. Hiába félsz, ezzel tudod magad feloldozni csak. Vagy persze, el is temetheted magad.

Szedd össze magad. Lehet, hogy fájni fog, az mindig benne van a pakliban, de akkor legalább számoltál ezzel is. Ha látja rajtad, hogy ez most neked egy komoly lépés, és ennek ellenére is kiröhög, akkor jobban jártál azzal, hogy kiröhögött, minthogy összejöttél volna vele.

Soha nem történt még meg velem, hogy amikor komolyan összeszedtem magam és közeledtem egy lány felé kiröhögött volna. Az, hogy utána nem jött össze, már egy másik kérdés.

Légy hajlandó szerelmesnek lenni, része az életnek. Amíg tiltakozol ellene, addig a rabja leszel. Amikor hajlandó vagy elfogadni, már tudsz vele mit kezdeni.

2013. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!