Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez velem? MIÉRT?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? MIÉRT?

Figyelt kérdés

Ez volt életem eddigi legszarabb napja.

Az osztállyal elmentünk egy ilyen kirándulás féleségre., és mivel nem volt nálam meg egy másik lánynál se fürdőruha, a többiek pedig mind úsztak meg ilyenek, a lánnyal beszélgetni kezdtünk és mondta, hogy neki mondta egy másik osztálytársunk (egy másik lány), hogy többször is dugott egy sráccal (akibe már régóta szerelmes vagyok), egyszer még az iskolában is. És amikor mondtam, hogy ez hülyeség, biztos nem, mondta a lány, hogy ő is azt hitte először, hogy a megdugott csaj kamuzik, de megmutatta neki a kotont, amit használtak.... Amúgy csak mellékes, hogy általános iskolásak vagyunk...és nem vagyunk sötétbőrűek sem..

Eleve már amiatt majdnem sírva fakadtam, hogy eddig azt hittem, normális srác, nem ilyen, hogy megdug valakit egy iskolában. Ráadásul a csaj kétszer akkora szélességben, mint én, ráadásul arcra sem a legszebb..

Ezek után már azt hittem, ennél rosszabb már nem lehet, de amikor mentünk hazafelé, anya felhívott, hogy pont most megy be abba az iskolába, ahová elvileg felvettek, mert az igazgató személyesen akart vele beszélni valamiről, ami most nem lényeges annyira és hogy menjek vele. Mondom ok. Elmentünk és közölték velünk, hogy tévedésből vettek fel abba az osztályba, ahová eddig azt hittem, hogy felvesznek és átraknak egy sima 4 évfolyamos béna osztályba. Mondjuk az igazgató meg az asszisztens próbáltak ott mentegetőzni, hogy de ez nem gáz, a sima 4 évfolyamos, általános tantervű is van olyan jó, mint a kéttanos...a nagy f.szt van olyan jó...szar az életem

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?? Miért mindig velem történnek ilyenek?


2013. jún. 10. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de ettől még nem dől össze a világ. Lesz ennél rosszabb is...
2013. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez most valahogy nem nyugtat meg...
2013. jún. 10. 17:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Készítsem a kötelet? :) Kislány, ennél csak szarabb napjaid lesznek szeptembertől, készülj fel rá!
2013. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jaaaj de szar az élet brühüm brühüm képzeld lesz ennnpél még sokkal rosszabb!!!
2013. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Már miért lennének szeptembertől rosszabb napjaim, mint most? Ez a nap után nem tudom elképzelni, hogy jövőre, vagy úgy bármikor az életemben rosszabb lenne.. Legalábbis nálam annál nincs rosszabb, mikor kiderül, hogy a fiú, akibe már évek óta szerelmes vagyok, dug az osztálytársammal.
2013. jún. 10. 17:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Évek óta, miért eddig halogattad? Csalódtál benne, legalább most megtudtad milyen és szard le, örülj neki hogy nem jöttél vele össze..
2013. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lesz még rosszabb... A saját bőrömön tapasztaltam...
2013. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De ha ilyen rossz dolgok történnek velem és ennél csak rosszabbak lesznek, egyáltalán miért érdemes élnem akár nekem, vagy másoknak, akikkel ilyenek történnek?
2013. jún. 10. 17:21
 9/18 anonim válasza:
figyelj ne vedd figyelmbe a rossz indulatu comenteket.En megertelek de tulzasokba esel ez semmiseg tudom hogy neked ez most fontos es bantja a szived de majd rajosz hogy ez egy semmiseg.Ha az a fiu valolyaban ilyen ne vedd figyelmbe jobbat erdemelsz es mindig gondolj arra minden okkal tortenik.Szoval amiert most nem ugy alakulank a dolgok ahogy gondolod nem jelenti hogy elvan veszve minden:)
2013. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Remélem :) Köszi a választ :)
2013. jún. 10. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!