Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lejaratnam magam? (L17)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejaratnam magam? (L17)

Figyelt kérdés
Egy eve mar hogy szakitottunk egy sraccal, de reszben az en hibambol es sors folyton osszehoz minket folyton nez buliban is. Tegnap volt a nevnapja talalkoztunk akkor is discoban de lannyal volt kezen fogva stb.de nemsokaig mert a lany ott maradt a buliban egy masik pasival tancolni, a srac meg eltunt .Felzaklatott hogy megint lattam es mivel gondoltam remeny hal meg utoljara irok neki egy levelet arrol hogy belatom hogy az en hibam volt nem ertekeltem az aprosagokat akaratos voltam vele stb.. + a kedvenc sutijevel amit regen egyutt csinaltunk. Mi legyen a levelben?szerintetek lejaratnam magam? semmit nem veszithetek ugygondolom mert mar elveszitettem. de nemtudom kiheverni. eletem legjobb nyara volt vele, kerlek segitsetek hogy mit irjak bele illetve erdemes e lenne multkor beszeltem vele meg mindig odajon ha talalkozunk akkor is beszelgetni, szoval baratsagos velem. de ha dumalunk akkor az a tema hogy ki hibajabol mentunk kulon. szeretnem vissza kapni. mit tegyek? komolyan valtoztam erte azota sok dolgot latok maskepp.

2013. jún. 30. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még sütit is mellékelsz hozzá, tuti nem járatnád le magad. :) Meghatja szerintem, ha amúgy is kedves hozzád.
2013. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A süti jó ötlet. Szerintem nem veszíthetsz:) Hajrá!
2013. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak tàmogatni tudom az ötletedet. Nem jàratnàd le vele magad, 1 év eltelt, azòta sok minden megvàltozott, õ is, te is. És ahogy te is írtad, nem veszíthetsz màr semmit. Hajrà!:) Aztàn írd meg, mi történt :)
2013. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért járatnád le magad azzal ha elmondanád mit érzel?

Annyi dolog és kapcsolat megy tönkre, vagy nem jön össze azért mert az emberek nem mondják ki az érzéseiket, hanem eltitkolják, csak mert sebezhetőnek érzik magukat ha megnyílnak..

Minek a sok fölösleges kör?

Szerintem ez egy jó ötlet, ahogy mondtad, veszteni valód már nincs, ha ő nem így érez, akkor is jól fog esni neki a kedvességed, és boldoggá teszed vele.

Ha meg szeret még, akkor ezzel a kis lépéssel ismét együtt lehettek :)

2013. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es hogyan adjam oda neki a sutit es a levelet?
2013. jún. 30. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, szerintem felmelegítve csak a töltötz káposzta jó
2013. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!