Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SoS Menjek vagy ne menjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoS Menjek vagy ne menjek? Vagy csak lejáratnám magam?

Figyelt kérdés
Egy "barátnőm"(azért írom "jelbe, mert inkább csak érdek barátok vagyunk) meghívott egy buliba. Ezzel nem is lenne gond, szívesen elmennék. De legutóbb, mikor az ő városukba voltam bulizni nagyon leittam magam(semmire nem emlékszem, úgy cipletek be a házba, hánytam) és emiatt egy srác elmondott engem ott mindennek(ez egy olyan fiú, aki nagyon bunkó, de mindenki odáig van érte), mikor már kicsit józanabb voltam. De persze ő is rengeteget ivott nagyon berúgott. Ebben a buliban ott volt az a srác is, aki már jó ideje dobogtatja a szívem, és egy másik is akivel kavartam régebben. Úgy érzem nagyon lejárattam magam, ennyit eddig még soha nem ittam... és szégyellem magam miatta. Ezért gondolkodom azon, h talán ne menjek a mostani buliba. Szerintetek?? Mit tegyek??
2010. jún. 21. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Lejáratni nem tudod magad...az már megvolt. Lány aki hányósra issza magát, fúj.
2010. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
59%

Ne menjél, úgy is csak kinevetnek, megaláznak. Te kis ribi.

Inkább maradj otthon és ülj a sarokba. Egész nap. Ne is egyél, ne is igyál.


Ha ennek vége, utána jobban érzed majd magad.

2010. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Gyerünk bulizni;)....bár most ne vidd túlzásba az alkoholt...:)
2010. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Sztem most menny el, idd le magad még jobban, és sz0pd le a két srácot, de ha van náluk gumi akkor mehet a menet is.

Amúgy meg ha bármelyik srácnak be is jöttél tuti csak 1 kis qrvának tartanak, és igazuk van :)

Jó bulit.

2010. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pké, teljes mértékig aláírom hibáztam és nagyon szégyellem magam miatta. De emiatt egy életre megbélyegezni??

Annyira el akarom felejteni ezt az egészet, nem akarok rá gondolni. És am sztem is szánalmas az a lány, aki így leissza magát. de most már nem tudom visszafordítani. És am eddig ahányszor voltam ott bulizni mindig mértékkel ittam. Most először történt meg. Ez téll megbélyegez egy életre?

És azért, bocs, de k*rva nem vagyok, ezt kikérem magamnak, se ribi

2010. jún. 21. 12:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok álszent...Ne is törődj velük, nem hiszem, hogy ők nem hibáztak egyszer sem életükben. Figyelj, az első kérdésem az az, hogy minek jársz el olyan társaságba, ahol tulajdonképpen nem is az igazi barátnőid vannak? Menőzni, vagy nem éretem. A másik az, hogy két lehetőséged van: nem mész el(szerintem nem sok mindent hagysz ki...),vagy elmész, és most bemutatod a "jobbik éned". A srácnak meg nyugodtan megmondhatod, hogy bárkivel előfordulhat ez, nem kell bunkónak lenni veled emiatt. Mellesleg meg az ilyen srácokkal ne is foglalkozz. Ha akarsz, menj el, de rá se hederíts.
2010. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el nyugodtan, az ilyen mindenkivel előfordul tovább kell lépni. Sokkal rosszabb a helyzet ha füled farkad behúzva ülsz otthon, egyszer majd úgyis találkozol velük, jobb ezt mielőbb letudni. Jó szórakozást! ;)
2010. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nah, igen így vagyok vele én is. Hiszen az abban a buliban lévők többsége(tisztelet a kivételnek részeg volt) Am azért megyek vele bulizni, mert nincs sok barátom, aki vannak ők is más városban(100-120 kmre, vagy még többre tőlem) Viszont én is fiatal vagyok, vágyom a társaságra és alkalmat ad az ismerkedésre. Ne értsd félre nem feltétlen fiúkra gondolok,hanem arra, h talán találhatnék egy igazi lány barátnőt.

És igenis, megfogom mutatni a jobbik énemet, amit amúgymár ismernek. Hiszen egy másik buliban egy másik lány itta le magát(nem olyan durván, mint én, de ő rendszeresen ezt csinálja) és én egyedül segíttem neki. vagy múltkor az egyik barátom, aki segített nekem , mikor beb*sztam, nagyon beivott semmi durva csak a suliban nem lett vna jó, ha észreveszik...én támogadtam egyedül. Nem hiszem el 18 éves vagyok. Ők is kb ennyik, ha ők ezt csinálják és én nem hántorgatom fel, akk ők miért hántorgatnák fel nekem.

2010. jún. 21. 13:02
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg azért, mert nincsenek még azon az érettségi szinten mint te. A legszebb öröm a káröröm, de azért a legtöbb emberben ilyen idősen már van egy kis empátia, úgy néz ki ez belőlük hiányzik.

De az is lehet, hogy ők is érzik, hogy nem igazán tartozol a baráti körükbe és ezért próbálnak kiszorítani onnan.

2010. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azért alkot valakiről véleményt, mert berúgott, az egy komplexusos lúzer, de minimum egy álszent p_cs. Ez vonatkozik egyes kommentelőrke, és arra a gizdulós kis nyikhajra, aki emiatt hordott le. Istenem, berúgtál. Vagy azt csak fiúknak lehet? Meg aki már rosszul van, általában később magától is megpróbálja ezt elkerülni. A k_rvát meg ribit pedig arra szokták mondani, aki érzéketlenül, sekélyesen fűvel-fával kúr. A gyengébbek kedvéért, akik minden nőnemű kérdezőt sportosan leribancoznak, mert ettől ők többek.

Ebből az a konklúzió, hogy nyugodtan menj el, mindenki megérdemli, hogy bulizzon, ismerkedjen. A hülyegyerek meg kit érdekel. Aki egy berúgásból vonja le a következtetéseket.. Ő talán még nem járt így? Most majd odafigyelsz a mennyiségekre, már csak azért is, hogy ne kelljen másnap délután 5-ig hasogató fejjel fetrengeni egy lavór mellett. Igyál minden pia után egy nagy pohár vizet. Ha majd valaki felhozza a témát, csak röhögj rajta, hogy hát igen arra rendkívül büszke vagy, aztán ennyi. Látni fogják, hogy te sem részegen születtél, tehát ha keveset iszol, józan vagy. Akinek ezek után is megvan rólad a véleménye, az álszent gyökér, ki nem szarja le.

2010. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!