Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dejong kérdése:

Két éve vagyok együtt a barátnőmmel, nagyon szeretjük egymást, mondta hogy aludjak ott náluk, de szuleim ellenzik, miért?

Figyelt kérdés
Nagyon örültem,hogy lesz belőle valami,ma mondtam szüleimnek,de csak veszekedés lett belőle szokásszerűen.Nagyon rendes lány,csendes,visszahúzódó,miért ellenezhetik? azt mondták mert ők a szüleim,és csak hat km re lakunk egymástól,minek aludnjak ott? Mondtam mert már régóta együtt vagyunk,és idejel enne már....Azthittem azt mondják hogy jólvan fiam,csak viselkedj jól
2013. jún. 19. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy komolyan megkérdezed otthon, megdughatod-e a barátnőd?

12-13?

2013. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mert nem akarnak fiatalon nagyszülők lenni


mond meg, hogy ne aggódjatok, húzok gumit, nem lesz baj

2013. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
19...
2013. jún. 19. 18:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek kérdezed? Öltözz és menj. Ne legyél már életképtelen. Persze ha a barátnőd nem több mint 16, igazat adok a szüleidnek.


20F

2013. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ő is 19...nem ismered anyámat...eléggé ki tud borulni ilyenekre,mondtam hogy segítek itthon,tudja,mindent megcsinálok,amit kérni szokott,de szombaton ott fogok aludni,neharagudjon...azt mondta ne akarjam hogy beolvasson a barátnőmnek és ne akarjam hogy utánam jöjjön és ott égessen le...
2013. jún. 19. 18:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Általában a lányos szülők szoktak ilyen hisztisek lenni. Érdekes szüleid vannak. Nem azért mert 19 vagy (nekem még 20 évesen is megmondta apám h mikor legyek otthon) hanem mert 2 éve együtt vagytok és ennyit sem engednek. Talán valami bajuk van a csajjal?
2013. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nemhiszem....aranyos,kedves,okos és csendes lány
2013. jún. 19. 18:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem állsz a sarkadra, pedig ez fog menni. 19 éves vagy, nem kisgyerek, nyugodtan oszd ki a hisztis anyád. Nekem is ilyen volt, de én már kamaszkorban megvívtam a saját harcaim, mostmár tudja, hogy ha akar se tud mit kezdeni velem. Egyetemre járok, dolgozok, gyakorlatilag magam tartom el, épp csak vele élek, nem tud nekem dirigálni. Véleményét meg meghallgatom, csak magasról leszarom az esetek 99%-ában.
2013. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy apukám meg azt mondja kinek akarsz ezzel bizonyítani? mondom senkinek,én csak két év utaán gondoltam ott alszok a barátnőmnél...ő sincs mellette,csak épp nem ilyen forrófejű,hisztis
2013. jún. 19. 18:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te meg mulya vagy. 19 vagy. Kezdj el felnőni. Amíg a szüleiddel laksz lehet pár dologba beleszólásuk, de ebbe nem. Eleve nem értem miért kell ehhez engedélyt kérni. Ne engedélyt kérj, jelentsd ki, aztán menj isten hírével. Kicsit azt érzem, hogy te ilyen anyuci pici fia vagy.
2013. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!