Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tetszik egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves fiú,aki nagyon tetszik.Facebookon szoktam vele beszélgetni,de élőbe nem beszéltem vele,de elég gyakran szoktam látni és köszönö visszonyba vagyunk.Mit tegyek,hogy ne nyomuljak rá,de mégis összejöjünk,de ne legyen az,hogy nyomulok?...Köszönöm elöre is és csak az irjon,aki segitteni akar és nem csak commentálni! Köszönöm :)

#tetszik #nem akarok nyomulni.
2013. jún. 28. 16:56
 1/8 kiskérdés01 válasza:
Ha facebookon beszéltek, akkor biztos vannak közös témáitok. Próbálj vele beszélgetésbe elegyedni, és ha már beszélgettek, kérdezd meg, hogy megisztok-e egy kávét. Remélem segítettem, és sok sikert :)
2013. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de én 16 éves lány vagyok és nem szoktam kávézni,föképp a szüleim elé nem szeretném behivni kávéra,mert félreértik,ahogy minden szülő és,ha nem lessz semmi,akkor majd kérdezgetni fognak.És annyira még nem állunk közel egymáshoz,hogy házhoz hivjam.Valami más ötlet? köszönöm ezt is nagyon szépen :)
2013. jún. 28. 18:20
 3/8 FannaL ***** válasza:

Phöhh.. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Még mindig nem ártana egy szótár. Bocsi.

De attól függetlenül, ha ennyire belezúgtál. Amúgy ha érdekled a srácot ő is fog keresni(!!). Mást semmit nem írtál róla. Ha köszönő viszonyba vagytok akkor beszélgetni is tudsz vele(nem csak facen), de ne nyomulj, ésszerű. Ha nem kávé akkor csak egy ital egy bárban. Egyébként te is elmondtad, hogy mit kéne csinálni, most akkor mit vársz csináljuk meg helyetted? Vagy mit szeret a srác? Így hogyan segítsünk, ha nem tudunk semmit se róla? Ismerkedj még vele kicsit akár Facebook-on is. Amúgy tuti nincs csaja?

2013. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,de én nem az a lány vagyok akit be linkeltél :P és tuti,hogy nincs csaja...Nem tudom,hogy mit tegyek,hogyan viselkedjek vele...Küldött kaccsintos jelet is :P és hivott magukkal egy tora...ugy is h ott aludjunk :) Csak ez nem jó ötlet,mivel nem biztos,hogy a szüleim bele egyeznének.Szóval mi a teendő?Ha látom mit tegyek?Fbn mit irjak?Ötleteket várok és nem kérek hülye Kommenteket.Köszönöm :)
2013. jún. 28. 19:28
 5/8 FannaL ***** válasza:
Pedig tökre ugyan úgy írtál. :D Akkor bocsi. A tó tök jó ötlet. Akkor személyesen mondd vissza, ha még sem engednének. :) Hogy hogyan viselkedj vele? Természetesen, csak ne idegeskedj. Ha látod szerintem csak köszönj neki esetleg kérdezd meg hogy van, ha akar majd kérdez többet. De szerintem akkor csak érdekled. :)
2013. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,nem harakszom :) Télleg hasonló a helyzetünk :P De azért még várnék ötleteket,hogy ha nem megyek a tóra,akkor is kell valamit tegyek,hogy összejöjünk,de mit?
2013. jún. 28. 20:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérlek még irjatok...:)
2013. jún. 30. 19:53
 8/8 anonim válasza:
Beszálgess vele fb-on hozd szóba hogy itt a nyár végre van egy csomó szabadidőd (gondolom neki is:)) és összefuthatnátok hogy jobban megismerjétek a másikat. Én nem ajánom ha ekkora a korkülönbség hogy egyből hívd át magadhoz a szüleid miatt. Vagy ha legközelebb utcán összefutnátok akkor köszönj neki kérdezd meg hogyvan miújság vele stb:)
2013. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!