Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szedjünk fel pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjünk fel pasikat?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és még nem volt barátom,kicsit félénk vagyok,mit tegyek?hogyan szedjek fel pasikat?

2013. júl. 2. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy? :)
2013. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Téged kell felszedni .. :)
2013. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy hangyát boxkesztyűben...ügyesen.
2013. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Sem lányt, sem fiút nem szokás ˝felszedni˝. De attól még imponáló legalább is számomra, hogy kezdeményeznél.

Először beszélgetni kell velük.

2013. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
hozzá vágsz egy pokeballt és azt kiáltod "Már az enyém vagy!"
2013. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezek vicces ötletek,valaki nem tud valami normálisat is? :DD
2013. júl. 2. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Rám ülsz, normális? :)
2013. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Oda mész a kiszemelthez és elkezdesz vele beszélgetni mosolyogsz a szemébe nézel stb....
2013. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyat akarsz: Normális, aranyosan és igényesen viselkedsz. Majd megismétled ezt minden nap és vársz.


Ha csak szórakozásból, szexből: Felveszel valami jó r*bancos ruhát, kicsit rázod a segged miközben sétálgatsz ls szemezel a fiúkkal. a többi jön magától.


Vagy hívsz egy hivatásos selyemfiút.

2013. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne akard annyira, mindig a legváratlanabb pillanatban jön el, hogy megismerj valakit. Nekem mind a 2x így volt. Mikor aztán végképp nem számítottam rá.

Nem baj ha félénk vagy, majd ha egy pasi fölkelti az érdeklődésedet már nem leszel annyira az.

És arra vigyázz hogy ne te szedj föl pasikat, hanem ők téged. Még mindig jobban néz ki ha a pasi a kezdeményező fél. ;)

Csak nyugi! :)


17/L

2013. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!