Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szedjünk fel pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjünk fel pasikat?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és még nem volt barátom,kicsit félénk vagyok,mit tegyek?hogyan szedjek fel pasikat?

2013. júl. 2. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha jol nézel ki . És tudod hogy kiszemelted szingli akor biztos modszer hogy oda mész és mosolyogszrá és megkérted nem akar téged meg dugni? . miután igent mond kerestek egy alkalmas hejet.
2013. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" hova valósi vagy? :)"

Hogy te mekkora egy paraszt vagy!


15 évesen meg leginkább sehogyan sem. Van már elég ribi....

2013. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát az ilyen kommentet inkább tartsd meg magadnak!! :P nem vagyok ribi,csak a baráti körömbe a velem egykorulyak már pasiznak...
2013. júl. 3. 22:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt most teljesen komolyan kérdezem. Ha a baráti körödben mindenki mondjuk pókokat eszik akkor te is azt fogsz mert a többiek azt csinálják?
2013. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
akor iajn szokásos lene minta cshipsz ha mindenki chio csipszet zabál krőlőted te is azt tenéd ?
2013. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!