Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Egy kis közvélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Egy kis közvélemény kutatás. Ti megnéztek más pasikat az utcán?

Figyelt kérdés
Akár, ha vele vagytok, akár ha nélküle. Ha igen, férfiak -mert biztos férfitársaim is megnyitották :D- ti hogy kezelitek ezt?
2013. máj. 29. 13:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha a barátotokkal. Természetesen párkapcsolatban élő hölgyekre céloztam.:)
2013. máj. 29. 13:20
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézni szabad, mást már nem. :D Mi a párommal ezen a véleményen vagyunk. :)
2013. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a barátom is mellettem van, nem feltűnően. De igen, simán, nem a szememmel csalom meg.
2013. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi játszódik le bennetek? :D Felmerül, hogy milyen jó pasi, vagy ilyesmi? :D
2013. máj. 29. 13:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogyne. Férfiakat-Nőket is. Általában közösen ki is elemezzük a tagokat (pozitív-negatív egyaránt) :) Jó móka 22/L
2013. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon helyes akkor persze észreveszem, de nem guvvadozik a szemem barátom mellett.

Mondjuk én a csajokat is megnézem, és az viszont viccesen szokott elsülni mikor barátom egyszer csak odasúgja nekem h "a vörösnek jó lábai vannak" Ilyenkor általában jót nevetünk.

Nálam ez nem jelent semmit szóval nincs belőle hiszti. :)

2013. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy pasiként okoskodom, de van véleményem: azt figyeltem meg, hogy a hosszú évek óta kiegyensúlyozottan kapcsolatban élő nőknek ez nem tabu, és nagyon is méricskélnek. Ők már eléggé magabiztosak ahhoz, hogy megértsék, ez nincs kihatással a szerelmi életükre.


Ahogy előtte is írták, a barátnőm sem csinált titkot belőle, hogy megnézi a fickókat, mint ahogy én sem, hogy a nőket. Általában meg is beszéljük a látottakat, nincs ebből gond.


Általánosságban elmondható, hogy a kapcsolatban élő barátnői is vizslatnak ugyanúgy. Ha együtt lógnak valahol, akkor - saját elmondása alapján - nem sokkal jobbak, mint a pasik.

2013. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolom ilyenkor hasomlítják össze őket és ha sok jön szembe aki "jobb mint ez a féreg" akkor már dobják is kifelé az aktuális lúzert.
2013. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vakságot sose fogok fogadni :D én még többször nézem meg a csajokat mint ő :D
2013. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hihi, én csak nőket szoktam :D hogy milyen csinos, meg milyen jó a ruhája / táskája :D pasikat soha, még szingliként sem....nem igazán érdekelnek a random emberek az utcán :D sokkal inkább a párom... :)
2013. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!