Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni, h a szerelmem előttem már mással is lefeküdt és szenvedek miatta? Akaratlanul bűntetem és haragszom rá, pedig tudom, h nem helyes, de nem tudok tenni az érzés ellen, minden párkapcsolatom emiatt ment tönkre.

Figyelt kérdés
Pszichológuson is gondolkodtam már, nem hiszti, tényleg tönkreteszi az életemet ez.
2009. ápr. 24. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha jól értem, az a gondod, hogy a partnered nem szűz??!!
2009. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én azt hiszem értelek...

velem is volt ez így a kapcsolat elején, rossz érzés volt belegondolni, hogy előttem más nőt ölelt, másra izgult fel, mást simogatott, csókolt...

de mára (eltelt 2,5 év) valahogy túltettem magam, nem gondolok rá.

de azt tudom, hogy a legelső barátomnál meg az "zavart", hogy még szűz...:S :D:D:D

nekem sem jó semmi soha.

szerintem itt sok mindent nem tudsz tenni, valahogy nyugtasd meg a lelked, koncentrálj arra, hogy most veled van, és téged szeret...nálam az is segített, ha arra gondoltam, én is voltam más fiúkkal, nekem is tetszettek mások, összebújtam másokkal, szexeltünk...szóval én ugyanazt csináltam, mint ő.

csak magadban tudod ezt lerendezni..remélem sikerül :)

2009. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

pontosan ahogy az elöttem levő irja.

ha te még nem feküdtél le mással akkor lehet hogy ezért kellemetlen, vagyis biztos, amugy meg nem kéne annak lennie ez az élet, ritka az olyan ember aki csak egyetlen egy emberrel szexel élete során.

2009. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
engem is nagyon zavar ez,de nekemis sokat segített,h belegondoltam,h énis potn azt tettem mint ő:mást csokoltam mással feküdtem le,más szerettem..szal kvittek vagyunk:) de azért rossz belegondolni,h mással is volt:S
2009. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Ne foglalkozz azzal, hogy mi VOLT.

MOST mi van? Az a lényeg!

2009. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz pszichológushoz is, de ő sem csinál mást, csak amit te is meg tudsz tenni egyedül! Gondold végig ezt az egészet! Erre más módszer nincs! El kell fogadnod!

Az a baj ha belezöldülsz akkor sem tudsz változtatni a tényen, hogy volt már neki más is! Nem kellemes, de vagy ez vagy egyedül leszel!

2009. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)


Az az igazság, hogy már rengeteg bnőm volt és mindegyiknél ez volt ahelyzet ha beleszerettem.

Mindíg azt hiszem, hogy az a megoldás ha megcsalom őket és akkor talán magamra fogok haragudni és nem rájuk, hogy mit tettek a múltban...

Megcsaltam mindegyik bnőmet de az sem segített soha... Sosem merek erről senkinek mesélni mert alapvetően amolyan belevalógyerek típus vok, kinevetnének ha valakinek elmesélném.

Rengeteget szenvedek emiatt és félek, hogy soha sem múlik el... Ezért csalok meg minden nőt és nem akarok beleszeretni senkibe.

2009. ápr. 24. 21:10
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt szögezzük le, hogy tökéletesen tisztába vagyok azzal, hogy velem van a baj és senki sem hibáztatható azért, mert mást is szeretett. Szóval normális vagyok.:D

Sajnos akkor sem tudok ezzel együttélni.

2009. ápr. 24. 21:20
 9/11 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

azt még jó lenne tudni hány éves vagy.

mert én még 19 évesen jöttem össze a párommal, és most leszek 22 (decemberben :P:D)- szóval lehet hogy benő majd a fejed lágya...:)

abszolut nem vagy hibáztatható az érzésed miatt, bár a megcsalás tényleg nem megoldás-de ezt szerintem te is tudod.:)

azt tudom még ajánlani, hogy keress egy szűz lányt ;)

azt azért csak fel tudod dolgozni, hogyha neki csak tetszettek a srácok?!:D

2009. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

22 éves vok. Elhiszem, hogy nevetséges vok, tudom nem vok normális. Azonban számomra nem olyan vicces sajna a dolog, szerintem beteg vok...

Hiába sok nő volt már az életemben, de művészlélekként hiszek azokban az igaz és tiszta szerelmekben amelyekről az ember már csak a regényekben olvas.:D

Szóval az a helyzet hogy egy nőt se veszek komolyan emiatt az érzés miatt, mindíg keresem az újat, hogy menekülhessek az érzéstől.

2009. ápr. 25. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!