Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket nem idegesít hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít hogyha a párotok saját szórakoztatásából direkt féltékennyé tesz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 09:18
 1/8 ASOT ***** válasza:
100%
Hát elég nagy gyerekességre és meggondolatlanságra vall...
2013. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem csinál ilyet...
2013. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem durvára gondoltam,csak kis apróságokra.......
2013. júl. 5. 09:27
 4/8 ASOT ***** válasza:
akkor se
2013. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ő nem csinál ilyeneket...Ez még éretlen tiniktől is nagyon gáz viselkedés, hát ha még idősebbek vagytok. Én nem tűrném a helyedben, és megmondanám, hogy ha nem hagyja abba, akkor előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatnak.
2013. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet úgy raknám ki, hogy a lába se érné a földet.... gyerekes ostoba viselkedés. Azt mondanám neki, hogy keressen hasonló kaliberű partnert a fogyatékos kis játékához és viszlát.
2013. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam rába*szott mert én nem vagyok féltékenykedős. Mondjuk ha ilyen gyerekes az sem biztos hogy összejöttünk.
2013. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hátha neki így jó, de ez csak róla állít ki szegénységi bizonyítványt. Szerintem régen rossz, ha egy kapcsolatban taktikázni kell, főleg ha ez nem csak fejében fordul meg.

Aztán meg csodálkozik, h mér viselkednek vele úgy, ha visszakapja, v. ha tükröt tartanak elé szintén olyan viselkedéssel.

Jól működő kapcsolatban erre amúgy sincs szükség!

2013. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!