Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, hogy a párotok a saját lakásában nem végez házimunkát?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, de gyakran alszom a páromnál.

Nagyon rendetlen a lakása. Kb. havonta egyszer takarít, egyébként semmi házimunkát nem végez. Nem viszi le a szemetet, nem mosogat, nem takarít. Koszos a kád, a wc, a ruhái, egyéb holmijai szanaszét hevernek a padlón.

Nekem kell mindig rászólnom, hogy hozza már rendbe a lakást, de aztán megint egy hónapig nem csinál semmit. Ha már nagyon nem bírom nézni, megcsinálom én, de hát nem azért járok hozzá, hogy házimunkát végezzek.

22 éves egyébként, a lakást a nagyszüleitől örökölte. Egyébként egy rendes, jóravaló fiú, nem is értem, hogy hogyan tud így élni.


2013. jún. 27. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ZAvarna. Zavart is. Volt ilyen "párom".Néha elegem lett és kitakarítottam. Később szakítottam - bár nem ezért. De igenis zavaró. Főleg azért, mert annyival nem tisztel meg, hogy miattad rendet rakna, mire jössz. Ezt még a legrendetlenebb barom is megteszi, ha szeret...
2013. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna. Nem csinálnám meg a helyedben! Majd megvárja legközelebb is, hogy takaríts.

Igénytelen a drága.

2013. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Zavar és megcsinálom, nem nagy ügy.
2013. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha összeköltöztök neked kell majd mindent megcsinálni. Akkor is ha beteg vagy, akkor is ha éppen kijöttél a kórházból miután megszülted a gyereked...
2013. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A %ok azt mutatják több a trehány férfi mint nő, ezért mivel én férfiként írok, ha ilyen nővel ismerkednék és nem változna idő közben, ott hagynám mint a sz*rt

21/F

2013. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavarna.

Ha hosszabb távra tervezek vele, akkor pedig válóok.

Nem fogok egy trehány, rendetlen pasi után takarítani egész életemben.

2013. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna. Nem vagy az anyja vagy a csicskája, hogy ganézz utána. Vigyázz, mert a végén azért is szólnod kell, hogy fürödjön már le.
2013. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Óh, hát ezt egyszerűen megoldottam, mert jártam a te cipődben. Nem maradtam nála. Szex nuku, kaja nuku, boldogság nuku. Megmondtam neki, hogy ilyen kupiban tisztára lelohad a vágyam, főzni nem fogok beszáradt edényekbe, aludni sem 2 éves ágyneműben. Így se közös esete, se program se semmi.


Ez már zavarta a barátomat és így kénytelen volt takarítani, Ma sem egy házi tündér, de ha jövök, legalább összeszedi a holmiját, elmosogat és tiszta ágyneműt húz. Olykor felporszívózik.


Egyszerűen ne csináld meg. Mond hogy borzasztóan rosszul érzed magad nála és semmi nem működik. Hidd el a közös pillanatokért megteszi majd.

2013. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

mer mi nem nyávogunk meg sírunk egy kis kosztól

F

2013. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem jönnék össze rendetlen, koszban élő nővel, így nem csodálkozom, hogy téged zavar a dolog. nyilván ha egy pasi rendetlen az kevésbé ciki mint amikor a nő az, de akkor is igénytelenség.
2013. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!