Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, vagy csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, vagy csinálni SZERELMI csalódás ellen, hogy ne érezzem ennyire szarul magam?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz egész nap,reméltem ha lefoglalom magam munka után is,nem lesz ilyen,de amikor eszembe jutot,láttam más párokat,hogy milyen jól megvannak,összeszorult a gyomrom és...........!Mit lehet csinálni,azon kívül,hogy az idő majd begyógyít minden sebet?!

2013. júl. 5. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
az őszintét megvallva semmit nem fogsz igazán tenni ellene! majd az idő mert most elfelejteni képtelenség ha még friss a seb mindig az jár a fejedben!
2013. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy, csapjatok a barátnőiddel egy csajos estét, menjetek vásárolni, vagy csak beszélgetni. Ha egyedül szeretnél lenni, válassz ki egy filmet, meg vegyél valami kis édességet. Vegyél egy jó forró fürdőt, hallgass zenét, relaxálj. Nehéz lesz az elkövetkező kis idő, de törődj magaddal. Nekem a sport is sokat segít a lelki bajaimon, menj el futni!

Próbáld meg elterelni a gondolataidat, ha nem bírod tovább, akkor sírj egy nagyot, az is jól tud esni. :)

2013. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tépd ki a szívedből ezt az érzelmet, még akkor is, ha azzal együtt a szívedet is kell kitépned. Én ezt tettem. Most már nem érzek semmit: sem fájdalmat, sem szomorúságot, sem örömöt, sem bánatot.
2013. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!