Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam vissza a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam vissza a szerelmem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja kidobott, azóta többször felkeresett barátilag. Utánam voltak barátnői, de most megint nincs kapcsolata. Reményt ad ez nekem. Ne írja senki hogy foglaljam le magam mással, keressek mást, mert hiába próbálkoztam, nekem ez nem megy, egyszerűen Őt szeretem, nekem Ő kell. Ő ezt nem tudja, eddig én is a barátjaként viselkedtem Vele, de már nem bírom tovább, be akarom vallani neki az érzéseim. Egyébként én szakítás utána soha nem kerestem fel Őt, mindig Ő keresett. Szeretem, hiányzik, ezért reménykedek. Első szerelmem volt, nagyon nehéz, nagyon fáj most nélküle, egyszerűen nem akarom hogy vége legyen ennyivel, azt akarom hogy folytatódjon, mert ez nekem annyira kevés volt. Hogy csábítsam vissza, ha Ő már nem szeret (ezt mondta szakításkor)?


Tudom hogy még Ő is érez valamit irántam, ha nekem nem is vallja be... Mindig néz ha találkozunk, kérdezget, sőt még azt is leírta egy beszélgetésünk alkalmával, hogy még mindig nagyon vonzódik hozzám, és ha én is szeretném, esetleg lehetne "több" is köztünk, de aztán annyiban maradt a dolog, mert lett barátnője (aki már nincs meg azóta). Hiányzik, vissza akarom hódítani, de nem tudom hogyan tegyem, nehogy elriasszam magam tőle annyira, hogy még a végén barátkozni se akarjon. Elárulok egy személyes titkot is, aki esetleg ír nekem privátot, és segít ott, mert ezt ide nem akárnám leírni... Segítsetek légyszives...


17/l


2013. jún. 16. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

hát igen, dettó mint én: én sem tudok mást keresni, mert már megtaláltam az Igazit, aki sajnos dobott, én most egyenlőre váró stádiumban vagyok, majd kiderül mi lesz

te meg harcolj érte, hiszen szereted, sok szerencsét(és magamnak is,hehe)

19 éves fiú

2013. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:

döglött kutyát a kertből kiásni?

Keress inkább egy másikat.

2013. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csak 1lovas lány válasza:
Énis ugyan így vagyok pontosan!!! De énse tudom mit tegyek:((
2014. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!