Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem meg a szerelmemmel akivel 4 hónapig minden rendben ment. Voltak kisebb-nagyobb veszekedéseink de mindet sikerült megoldani. 2 nappal ezelőtt pedig azt írta nekem ne erőltessük ezt a kapcsolatot. Nem tudom mire írta ha kérdezem azt írja olvass vissza. Most nyáron találkoztunk is volna. Nagyon szeretem vissza szeretném kapni, nem tudok beletörődni hogy vége lett.
2013. jún. 6. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt nem kell erőltetni, ha most nem ment akkor tarts tiszteletben a döntését. el kell fogadnod. ne akard h szánalomból legyen veled.
2013. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem azzal, hogy ezt mondta, véget akar vetni a dolognak. ne erőltesd
2013. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha voltak kisebb-nagyobb veszekedése, akkor azért mégsem ment minden olyan rendben... lehet, csak te láttad ezt így, mert szerelmes voltál/vagy.
2013. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Teszem a boldogat nélküle de belül egy roncs vagyok.
2013. jún. 6. 20:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki szakított, te vagy ő? Ha te szakítottál talán van oka ezt mondani, mivel te lökted el magadtól. Egyébként hány évesek vagytok?
2013. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg azt írta legyünk csak barátok. De ha rákérdezek hogy később lehet-e valami akkor azt írja nem vagyok jövőbe látó. Tudom nemjó ötlet ha összejönnék vele mégegyszer, de nagyon szeretem akármit megtennék érte.
2013. jún. 6. 21:04
 7/11 A Katie ***** válasza:
Ha még csak most találkoztatok volna először, akkor ez nem volt kapcsolat. Neten az ember nem lesz szerelmes, maximum csak a szerelembe. Felejtsd el, több is veszett Mohácsnál...
2013. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik srác, akit talált helyetted!
2013. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs új pasija. Igazábol azt se tudom ráirjak-e vagy még csak véletlenül se lásson. Nemtudok vele úgy beszélni mint csak barát. Azt is irta
2013. jún. 6. 21:21
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha segitség kell szóljak neki stb. Bocsi ez lemaradt.
2013. jún. 6. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!