Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy ez normális e?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem rég szakítottunk,bejött a képbe a volt fiúja és hát nem mondta ki de láttam rajta,hogy én már nem érdeklem...Ezért hát elengedtem ha már én nem tudtam boldoggá tenni.Nagyon szeretem még mindig..Nos a gond ott van,hogy titokban (még magamnak se merem bevallani) azt remélem,hogy egyszer itt találok egy olyan kérdést amit ő tett fel amiben leírja,hogy hiányzok neki..Tudom,hogy ez teljesen kizárt dolog,de valamiért még is ebben reménykedem.Már egyszer szakítottunk ez a második,gyakorlatilag majdnem ugyan az miatt..Nagyon szeretem és igazából a nyári munka miatt sikerül is egy kicsit nem rá gondolni de amint haza érek megint fel "támad" bennem az,hogy talán majd most..Tudom elég szánalmas de nem tudok másképp érezni.

2013. júl. 5. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
16/F,ezt elfelejtettem :)
2013. júl. 5. 20:01
 2/4 anonim válasza:
100%
Beszélned kéne vele erről a dologról és neked kellene lépned előre. De ha nem jön össze ez a dolog akkor keresd fel a barátaidat menjetek el szórakozni és próbáld lekötni magad más dolgokkal amiről nem ő jut eszedbe ! :)
2013. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PéterPálka ***** válasza:
Teljesen normális. A szakítás okát és körülményeit azonban mérlegelned kell. Ha az ok komoly, és olyan volt amiből te (az elveid vagy más nyomós okból) nem engedsz, akkor ne erőltesd a dolgot. Ha viszont apróság volt az ok, akkor meg kell beszélni. Persze a valós okot az egyik fél gyakran nem meri, vagy nem akarja elmondani, és kitalál valami mást helyette. Ha felmerül ennek a gyanúja, akkor sem érdemes erőltetni a dolgot. Tudni kell elengedni is a másikat, akár az ő, akár a te érdekedben. Tudom,hogy ezt könnyű mondani egy kívülállónak, de az idő minden bizonnyal engem fog igazolni. Nem késtél le még semmiről, keress másik partnert. Sok sikert.
2013. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nagyon nehéd de tényleg el kell engedem annak ellenére is hogy mindennél jobban szeretem és remélem hogy mindkettőnknek jobb lesz ez így
2013. júl. 8. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!