Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok neki elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok neki elég jò?

Figyelt kérdés

Azt mondja kívül-belül vonzòdik hozzàm, nagyon szép lànynak tart. Azt mondja okos, kedves, aranyos, megbizhatò, vicces, gondoskodò, értékes, csinos làny vagyok. Jò velem beszélgetni, szereti a tàrsasàgom. Jò hogy a baràtja vagyok, de a baràtsàg extràkkal dolgot akarja a legjobban velem. Egy kapcsolatra viszont màr nem vagyok neki elég jò. Az exemrõl van szò.


Tényleg minden ismeretlen lànynàl bepròbàlkozik, szebbeknél-kevésbé szépeknél, csak hogy legyen valakije, egy komoly baràtnõje. Én meg, aki régòta ismer, csak egy baràtsàg extràkkal szintet ütök meg. De miért? :'( Miért nem ad egy esélyt a dolognak, egy esélyt magànak, hogy újra belémszeressen? :'( Miért jobb nàlam 100 ismeretlen lànnyal flörtölgetni, miért velük akar komoly kapcsolatot?:(


Segítsetek, ki vagyok bukva, önbizalmam abszolút elszàllt.... Felemészt a tudat hogy neki sosem leszek elég jò, és azt sem tudom min vàltoztassak, hogy ez ne így legyen...


17/l



2013. júl. 8. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi képpe se menj bele a barátság extrákkal kapcsolatba nem szül jó és egy idő után elkezdtek majd szorongni egymás közelében!! hidd el nem tesz ez jót egy barátságnak!! a másik meg nem értem ezt a srácot lehet hogy csak be akar eteteni hogy mindig ott legyél neki B tervnek ez nem így megy állj a sarkadra és ne menjen el az önbizalmad ez miatt!!
2013. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok,tudom mien sz@r :(
2013. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azokkal a lányokkal sem akar komoly kapcsolatot, ezt csak mondja...Nem tud megállapodni egy lány mellett, ezért kereshet többet és többet, csak kalandra vágyik és jár a szája...Többi lánnyal sem lenne komoly kapcsolata, főleg hogyha úgy van, ahogy leírtad a dolgokat :) Az ilyeneket jobb messziről elkerülni.Csak lyukra mennek és semennyire nem becsülnek meg titeket :(
2013. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 moonlightsentinel ***** válasza:
Hidd el, aki leáll egy rakat csajjal így flörtölgetni, az nem akar egyiktől se komoly kapcsolatot, ez csak duma. Egy szavát se hidd, mindent csak azért mondott, hogy megfektessen. Hagyd a fenébe, azért nem leszel neki soha elég jó, mert te egy normális kapcsolatot szeretnél, ő meg nem!
2013. júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég jó vagy csak nem neki . Én nagyon megszenvdetem szintén azt ,hogy nem vagyok elég jó , ha a fejem tetejére állok akkor sem . És én is magamba zuhantam , megártott jócskán az önbizalmamnak .


Nagyon,nagyon nehéz ,de mást kell találni , olyat aki akar és szeret .


Fel a fejjel . Sok sikert . :)

2013. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert egyszer már nem működött, elvégre szakítottatok, akkor minek újra kezdeni? Csak a töltött káposzta jó felmelegítve. A szex viszont működött, gondolta megpróbálja.


Én a helyedben minden kapcsolatot megszakítanék vele, semmi értelme, csak rombolja az énképedet.

2013. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem azert mondta ezt mert veled mar egyszer egyutt volt es az a kapcsolat nem mukodott, o ugy gondolja rendes kapcsolat nem kell neki, vagyis veled nem,mert okkal volt vege. viszont hianyzik neki a szex, veled meg azert sokkal konnyebb lenne mert nem kene annyira fuzogetni mertmar hozzad szokott. en a helyedben nem mennek bele, mert igy soha az eletben nem fogod elfelejteni, es latom meg mostsem :\ hagyd a fenebe, egy ilyen "baratsag" nem eri meg hogy szenvedj.
2013. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!