Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hagynátok, hogy a húgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok, hogy a húgotok egy olyan sráccal legyen együtt, akinek elég zűrös múltja van?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy húgom barátja régen elég sok drogos ügyletbe belekeveredett.

Eddig nem tudtam,csak most beszélgettem vele komolyabban.Magától terelte erre a témát és bele sem kérdeztem,elmesélte az egész dolgot nekem.

Azt is mondta,hogy amióta húgom a barátnője,már nem üzletel és még fogyasztani sem szokott.Persze megkérdeztem 1-2 ismerőst a biztonság kedvéért és igazolták,amit mondott.


Szóval én most úgy vagyok vele,hogy nem szólok bele,viszont ha valami olyan dolgot csinál,ami nekem annyira nem tetszik,akkor elbeszélgetek vele.

Persze azt tisztáztam vele,hogy ha tesóm belekeveri valamibe,vagy esetleg valami drogot adna neki,akkor azt nem fogom nagyon díjazni...Egyébként szinte biztos vagyok benne,hogy húgom nem próbálna ki semmilyen drogot.


Mi a véleményetek?



2013. jún. 27. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én nem hagynám..
2013. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben fejtsd ki kérlek
2013. jún. 27. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:
a múlt az múlt, ettől még lehet rendes ember. nekem is voltak balhéim, drogos ügyeim, rendőrségi is, de mára már semmi. inkább azt értékeld hogy őszintén elmesélte és tisztázta a múltját:)
2013. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tényleg vannak ilyen emberek akik megváltoznak ha jó hatással van rájuk a párjuk.Valószínű ha szakitanának akkor újrakezdené..De nem lehet bízni senkibe se a múltját nézve.Ha megtudta állni eddig akkor nem hiszem hogy probléma lesz vele.
2013. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

így leírva ez nem zűrös múlt.

a srác egy piti kis senkiházi díler,aki összeszedett egy kis benzinpénzt illegállba.

zűrös akkor lehetne,ha terjeszkedne,lennének dílerei,lezúzná a konkurenciát,kimenne lakásra behajtani a tatozásokat stb.

2013. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Adni kell neki egy esélyt, tudod, a múltbeli hibákból tanul az ember.
2013. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy esélyt még egy ki..szott drogos kocsog is megérdemel.

De az első gyanús eset után fellógatná m az első fára.

Akkor is ha "csak" egy kis ződet' szívott...

2013. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azt értékelem és egyébként eléggé meg is lepett a dolog.

Nekem is voltak régen elég csúnya ügyeim,viszont nekem van egy nagyon jó barátom,aki apám helyett apám volt és hamar észhez térített.Rajta kívül senkire nem hallgattam.Előfordulhat,hogy itt tesóm tölti be ezt a szerepet.


Én is úgy gondolom,hogy mindenkinek vannak mélypontjai és baklövései.Csak sajnos vannak olyanok,akik nem tudják vagy nem akarják helyrehozni a hibájukat.

Viszont elég sok ismerősöm van abban a társaságban,akik a lekötelezettjeim(még régről) és ha kérem,akkor ellátnak infóval.Tehát,ha megint rosszalkodna,arról én nagyon hamar tudomást szereznék.

2013. jún. 27. 22:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha folyamatosan előtte van, olyan társaságba keveredik, nincs olyan stabil ember, aki ne inogna meg. Ott akkor jön, hogy vagy elmegy onnan, vagy ő is kipróbálja.

Teljesen oké, amit írtál/gondolsz. Azért ő is korrekt volt, szerette volna, ha nem magától derül ki az ügy.

2013. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"a múlt az múlt, ettől még lehet rendes ember. nekem is voltak balhéim, drogos ügyeim, rendőrségi is, de mára már semmi. inkább azt értékeld hogy őszintén elmesélte és tisztázta a múltját:)"


Egy piti kis értéktelen drogdíler mindig is az marad. Az ilyennek börtön jár és kényszermunka nem pedig esély.

2013. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!