Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretői kapcsolat érzésekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolat érzésekkel?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, szeretői (avagy szimpla szex) kapcsolatot fenn lehet tartani úgy is, hogy mindkét fél részéről érzések legyenek? Nem feltétlen szerelem, de legalább baráti, amolyan számíthatunk egymásra érzések.

2013. jan. 9. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyílván vannak érzések,amelyek egy idő változni fognak,vagy pozitív vagy negatív irányba.
2013. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak így tudnám elképzelni, mert abszolút érzelemmentesen képtelen lennék bárkivel is szexkapcsolatot kialakítani. De ez nyilván az én véleményem, biztosan van, akinek megy érzelmek nélkül is.
2013. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek az érzések elkezdenek gyarapodni, akkor előbb utóbb vagy vége lesz az egésznek vagy az aki kapcsolatban van az szépen kilép abból.
2013. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak érzelmekkel szeretem a szeretői kapcsolatot. És igen, fenn lehet tartani így.
2013. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen érzés..Valódi szerelem, vagy csak baráti érzés.
2013. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a fajta, amikor van érdeklődés a másik részéről, nem csak szex témában, hanem a másik megismerése iránti vágy. Ez ugye általában hiányzik, mert félnek a felek, hogy elmélyednek egymásban és nincs visszaút. De ha az ember kapcsolatából nem csak a szex hiányzik, hanem a beszélgetés, törődés is, akkor jólesne azt is megkapni a szeretőtől. (Tudom, minek az alapkapcsolat akkor, de az nem felrúgható most mindegy, h mi miatt)
2013. jan. 9. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván azt keresed a szeretődnél, ami otthonról hiányzik. Ha ez a szexen túl a lelked ápolása, akkor nyilván meg kell értened magad a másik féllel, és önkéntelenül érdeklődsz te is iránta. Csak innen lehet nagyon elcsúszni, amikor már jobban kell a szerető, jobban kijössz vele, mint azzal, akivel alapjában együtt vagy.
2013. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6


Ez nagyon ritka, de ha egy ilyen kialakult, azt sosem fog elfelejteni, és az nagyon magasra visz.De hozzáteszem: magasról lehet nagyon nagyot esni is.

2013. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, igen, azt szeretném kapni. De ő mindig figyelmeztet, hogy ne kerüljünk túl közel egymáshoz, mert megégetjük magunkat. Ő nagyon vigyáz is ezzel. És végülis igaza van, tudom, de ez meg így kevés.
2013. jan. 9. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a szerető és tudtad, hogy a pasi (te vagy a nő, ugye?) foglalt, akkor vállaltad a pótszer szerepét, akit titokban megdugnak. Olyan nincs, hogy "most épp nem aktuális a szakítás", ez a szeretőt tartó pasik örökzöld dala, ami (valljuk be) akár mennyire is nevetséges és közhelyes, még mindig működik.

Azt kellene eldöntened, hogy mennyit érsz. Ha annyit, hogy betölts egy kis hiányt az életében (amit otthon nem kap meg), akkor barátkozz a gondolattal és ne kábítsd magad ezzel a megjátszott távolságtartással. Ha a pasi tényleg hajlana a komoly érzelmekre, akkor vagy lelépne otthonról miattad, vagy szakítana veled, hogy biztosan ne legyen belőle szerelem.

2013. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!