Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám nem fogadja el a barátomat. Hogyan tudnám jobb belátásra bírni?

Figyelt kérdés

Az én problémám az lenne, hogy nem rég rájött apukám,illetve nagymamám, hogy van barátom.Nekem még ő az első, ezért várható volt hogy apukám nem fogja jól fogadni,de hogy ennyire kiakad, azt nem hittem volna. 16 éves vagyok, a barátom 24 éves. 1,5 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretem. Végre találtam valakit, aki tetőtől talpig elfogad ilyennek amilyen vagyok, és nem csak a szex érdekli. Mivel én még szűz vagyok, mondta hogy semmit sem erőltet, vár rám amíg kell. Apukámnak tulajdonképpen azzal van baja hogy 8 évvel idősebb nálam a srác.(agyilag kb 19,és külsőre sem néz ki 24nek)Nem apukámmal élek,hanem anyukámmal. Ő engedi, mert ha tiltana, még rosszabb lenne. Apukámnak nem csak az életkorával,hanem a kinézetével is gondjai vannak, mivel hosszú raszta haja van. Ki vagyok akadva, minden nap sírok, hisz nagyon közel állok apukámhoz, rosszul esik hogy egy héten egyszer átmegyek,és akkor sem szól hozzám egy szót sem. Mit csináljak? A sráccal szakítani nem fogok senki kedvéért sem!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 9. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
agyilag 19 a 24es az már rég rossz:(de azért kitartást:)
2010. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor örülök a legjobban, hogy nekem nincs apám. 24 l
2010. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg apádat, jobban örülne e ha egy kutyával kefélnél.

Szerintem ezek után megbékél a pasiddal.

(am túl idős hozzád)

2010. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 éves lányom 24 éves pasival járna lehet én is nehezményezném...
2010. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
érthető apukád aggodalma,de ha annyira nagyon rendes az a srác,akkor bizonyítsa be.teljesen eltiltani úgysem tud gondolom,ha nem is laktok együtt.
2010. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak a választ.

Igen, nagyon rendes a srác, ismerem.

Erre én is gondoltam, de ha elvinném hozzá , félek, hogy apám megütné, vagy hasonló.

2010. febr. 9. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha máskor sem szokott verekedni,akkor most sem fog...szerintem.Bár lehet nem túl jó ötlet most rögtön elvinned hozzá,először békéljen meg vele,és pozitívabb képe legyen róla.
2010. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valójában apám nagyon nyugodt, és soha nem verekedett még,meg semmi. De most tényleg nagyon ki van akadva. állítólag miattam alig eszik egy hete...
2010. febr. 9. 20:05
 9/9 anonim válasza:
8 év korkülönbség lehet ideális. Fiatalabb lányoknál mindenképpen akkor, ha a pasi idősebb. Mint tudjuk, a férfiak később érnek, ezért egyáltalán nem baj ha idősebbel kezdünk! Esetleg már komolyabb is, mint a veled egyidős suhancok :) Sok mindenre megtaníthat, szerintem ne add fel!
2010. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!