Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön meg az esze? Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön meg az esze? Mivel lehetne jobb belátásra bírni?

Figyelt kérdés
vagy egy ismerősöm. 16/L nagyon sok fiú összetörte már a szívét és mostanában kezdi ezt megbosszulni, úgy vettem észre, hogy szédíti a pasikat. élvezi,hogy futnak utána és mikor "melegebb" lesz a helyzet dobja őket vagy épp esélyt sem ad neki. magyarán csak játszik velük, hiszen állítása szerint miért ne, ha már vele is ezt csinálták nem is egyszer?! :S aggódok érte :S
2010. aug. 21. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy őrült világban a normális az őrült.
2010. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na de most komolyan :S
2010. aug. 21. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem találkozott még velem;)

elcsavarnám a fejét úgy hogy nem lát a rózsaszín ködtől

(jó dolog az önbizalom:D)

2010. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16 éves. Miért kellene még komolyabb dolgokat művelnie?

Hadd szédítse a pasikat, hadd törje a szíveket, még ha bosszúból is, ő dolga.

Inkább most csinálja ezeket mint 30 évesen, akkor már nagyobb gond lenne, de most nem értem a gondodat.

Miért is aggódsz te érte? Mi baja lehet ebből? Ő jól érzi magát és kész.

Vagyis értem, biztos fullszerelmes vagy ebbe a lányba de tudod hogy téged is csak kihasználna épp ezért nem mersz kikezdeni vele meg tudod hogy nem venne téged se komolyan...

2010. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok. egy barátnője. csak féltem, hogy nehogy rosszul járjon.
2010. aug. 21. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Megértelek,hogy aggódsz érte..:S

Szerintem ülj le vele beszélni..Mondd meg neki,hogy nem minden pasi egyforma:S Meg,hogy előbb ismerje meg jobban,mielőtt járna vele..Szerintem 1-szer ülj le vele komolyabban beszélgetni,és ha nem érdekli,akkor haggyad.

Remélem menni fog.:)

2010. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tök érthető :S azzal, hogy a pasik átkúrták, eléggé lecsökkent az önbizalma (szerintem nem csak ő van ezzel így), és ez a "játszadozás" (ami picit gonosz dolog) visszaadja neki. majd leszokik róla, amint kicsit helyrebillen ezektől az egója.
2010. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teszi mindezt addig, amíg emberére nem talál, aki szintén bosszút áll, pl. úgy, hogy elterjeszti, hogy egy rohadt k*rva, aki csak szórakozik a pasikkal. Azt akkor már esetleg hiába jön meg az esze. Másrészt meg 16 évesen már feltételez az ember annyi intelligenciát, hogy ha bosszút is áll (ami valóban néha jót tesz az ember önbecsülésének), akkor is azokon, akik megbántották, nem olyanokon, akik egy rossz szót nem szóltak hozzá.

H*lye qrva...


FS

24/F

2010. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!