Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom igénytelenül öltözik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom igénytelenül öltözik, hogyan tudnám jobb belátásra bírni?

Figyelt kérdés
Szakadt, koszos ruhát is felvesz, a cipőjét sosem ápolja, a nadrágja annyira lecsúszik, hogy kilóg a feneke. Már mondtam neki, hogy amíg így öltözik, nem jelenek meg vele nyilvánosan...
2011. jún. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
és erre mit mondott?
2011. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jól el kell fenekelni:-D
2011. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne jelenj meg vele. Aztán ha nem változtat, akkor amikor össze akar költözni, mondd meg, hogy ilyen trehány emberrel nem költözöl össze, csak ha előtte összekapja magát.
2011. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Tudod ez hívják divatnak. Legalábbis ez is egy fajta divat, nem feltételen trehány, lehet csak az öltözködésével képvisel valamit...
2011. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
nem is tetszik neked
2011. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 napietus ***** válasza:
jól tetted, hogy ezt mondtad, ugyanezt tettem volna (mondjuk én eleve nem jártam igénytelen pasikkal, de ha tegyük fel...). és mit lépett erre?
2011. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!