Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiús kaják, lányos kaják. Azt...

Fiús kaják, lányos kaják. Azt hallottam ha valaki nem az édeset kívánja akkor fia lesz. Lehet benne igazság, mik a tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességemnél sem voltam különösebben kívánós, de inkább az édességet részesítettem mindig előnyben. Van két lányom, most fiút várok, szerintem semmi összefüggés nincs.
2012. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam hogy ennek semmi jelentőse sincs!

Lányommal terhes voltam, ecetes uborkát ettem aztán ettem egy kis csokit.

Nagyon sok sósat és cukrosat ettem keverve.

Meg is lett az eredménye 20 kilót híztam a terhességem alatt.

Általában azt szokták mondani hogy az ecetes uborkát fiús kismamák kedvelik.

2012. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

kíváncsi voltam a véleményekre. ismerősöm esküszik rá, hogy fiam lesz, mert folyton halat, pörit, töltött kápit ilyesmiket ennék.

nekem mindegy milyen nemű lesz a kis csöppségem, az a lényeg, hogy egészséges, boldog baba legyen.

meghát az uh-n úgyis kiderül majd, ha itt az ideje.


köszönöm a válaszokat :)

2012. júl. 25. 14:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Én folyton a magyaros illetve a sós kajákat kívánom a terhesség elejétől, kislányt várok :) Nem hiszem, hogy van összefüggés .


35 hkm

2012. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ennek semmi valóságalapja sincs!

Én is sokszor halat kívántam, és kislányom lesz. De hol savanyú gumicukrot, sütit, chipset, popcorn-t kívánok, hol hamburgert... Csúcsos pocim van, az idősebbek már mondták, tipikus fiú-pocak, tuti fiú lesz. Már a kezdeti rosszullétekkor is kizárták, nem lányom lesz..


24+1 hkm

2012. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sem a kaja sem a pocak formája nem alkalmas a nemek kiderítésére.Nekem mindenki azt mondta a pocak formámra,h lány lesz.Szépen belém is beszélték,és csalódtam mikor közölték,h fiú.A másik,h folyton az édeset eszem a savanyútól rosszul vagyok tehát ez sem igaz.Ja és még annyit,h akár fiú akár lány az enyém és imádom már most is,pedig még 2 honap kell míg megszületik.
2012. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

gondoltam, hogy nincs alapja, de mégis csak mozgatta a fantáziámat :)

boldog baba várást mindenkinek :)

2012. júl. 25. 15:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs összefüggés. Én kisfiút várok, és egyaránt kívánok mindent. A savanyút inkább az elején, a közepén sósat, most a vége felé már csak az édességek izgatnak.

34 hkm

2012. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hat nalunk ez nem jott be :)

En is ez alapjan azthittem kislanyunk lesz,mert ember ennyi edesseget nem eszik mint en :) rengeteget. A hustol undorodtam az elejen...most is vmi sutit ennek :D

tehat sztem semmi jelentosege. Nekem annyi h elore nol a hasam,tehat ebben az egyben van igaza annak,h kisfiut varok :) 38hkm

2012. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kívánós.Alapból imádom a sósat és édességből a csokit és kislányunk lesz.
2012. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!