Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy kapcsolatban az egyik fél általában jobban szereti a másikat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább csak másként, de a szeretetet,szerelmet nem nagyon lehet összemérni, melyik nagyobb, melyik kisebb...Vagy van,vagy nincs. És ennyi.
2013. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem...

De a dobott fél utólag lehet így érzi.

2013. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van az az elmélet, ami tényleg így is van, hogy amikor az egyik jobban megy a másik után, akkor az a fél elkezd távolodni, így a másik még jobban nyomul. Szóval igen bizonyos időszakokban az egyik fél jobban szereti a másokat. Ha ez a helyzet nem egyensúlyozódik, akkor szakítás lesz a vége.
2013. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Úgy szeretlek akár szüleit az árva"

"Úgy szeretlek úgy szeretlek vakujjá meg úgy szeretlek dádádádádá dáád ád dáj"

2013. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz,van ilyen. Én pont ebbe a szituba vagyok. Nagyon szeretem páromat,és eléggé ki is mutatom. 1 éve 4 hónapja vagyunk együtt de ez azóta sem változott. Ő meg a saját maga módján mutatja ki,nem az az érzelgős típus,komoly a természete,míg nekem nem. 21/N
2013. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a szeretetnek vannak fokozatai, akkor muszáj. Nem szerethet pont ugyanúgy két ember.
2013. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha matematikailag nézzük, és belevesszük a személyiségünk állandó változását akkor azt kapjuk hogy szinte ELKÉPZELHETETLEN hogy egyenlően szeresse egymást a két fél jelentős időn keresztül.

Egyik mindig jobban szereti a másikat még ha észrevehetetlen/elhanyagolható a különbség is.

F19

2013. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFF-ért:


5/7, te ezt hogy viseled? Nem érzed úgy, hogy nagyon hiányzik ez? Azért kérdezem mert én is hasonló cipőben járok..

2013. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

így van, persze

nem egyformán szeretnek, ezt le is lehet mérni, ha figyeli egyik a másikat, akkor észreveszi, amúgy szakításnál ez a fél az aki jobban szenved N

2013. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapesetben azzal lép az ember párkapcsolatra, akibe szerelmes, nem simán csak szereti. A szerelemnek pedig nincsenek fokozatai, vagyis ilyen nincs, hogy egyik szerelmesebb, a másik pedig kevésbé az. Ennélfogva ha felmerül, hogy az egyik fél jobban szeret, akkor az sajnos annyit is tesz, hogy a másik nem szerelmes. Attól még szeretheti a másikat emberileg, kötődhet, de az meg nem szerelem.
2013. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!