Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretne vagy mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liptaik kérdése:

Mit szeretne vagy mégis mit gondol?

Figyelt kérdés
6 hónapja találkozattam egy sráccal smároltunk meg elvoltunk de nem jártunk és ez két hétig tartott aztán nem írt nem beszéltünk.. mióta nyár van újra beszélgetünk és tegnap hazajött velem és megint lesmárolt és mondta hogy hiányzok neki de azóta se írt.. mit gondoljak? 16 évesek vagyunk mindketten..

2013. júl. 11. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
semmit
2013. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem,hogyha ennyire nem keres,akkor próbáld meg kiverni a fejedből.nem biztos hogy jó kör lenne,ha együtt lennétek és ugyanezt csinálná akkor is.szerintem lépj tovább.de mindenek előtt kérdezz rá ennek mi az oka.próbáld leszűrni mennyire őszinte válasz.
2013. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!