Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha féltékennyé teszem az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékennyé teszem az exem akkor akarna még tőlem valamit?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem

és miért kell ilyeneket csinálni?

szakítottatok, zárd le

2013. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, idegesíteni fogja.Ha a barátja maradsz talán.
2013. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, vagyis én nem szándékosan akartam féltékennyé tenni, csak összejöttem egy sráccal és mikor ezt az exem meglátta teljesen kétségbe esett egyből azzal jött hogy szeret engem. Én megbocsájtottam és újra összejöttem vele, annyi volt az értelme hogy 3hét múlva újra szakítottunk mert valószínűleg csak a hiúsága miatt akart újra összejönni velem. Szerintem semmi értelme ha már elmúlt zárd le, amúgy se lenne már ugyan olyan..
2013. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:
Nem, max az agyára mennél.
2013. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ha még szeret. Ellenkező esetben pont lesz*rja.
2013. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok esetben bevált, jó pár példát láttam rá de ott még szerették egymást a felek.

Viszont ha ő már lezárta és továbblépett akkor nem fogod tudni ezzel visszaszerezni. Akkor már semmivel sem. :/

2013. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!