Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Felejtsem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el, vagy várjak amíg szakít a jelenlegi párkapcsolatában?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy tanácstalan vagyok. Ezt a lányt nagyon régről ismerem, oviból. Múltkor ráírtam facebookon, és meg is beszéltünk egy találkozót, nagyon jól éreztük magunkat(legalább is én igen). Egyre csak jöttünk összébb, de még nem jártunk, aztán hirtelen el ment egy táborba, és sajnálatos módon ott volt az eggyik ex-e is. Összejöttek, majd meg írta nekem facebookon hogy mi történt köztük, és hogy csak azért "szeretett" mert szerette hogy valaki törődik iránta. Mostanában nagyon nem is alszok mert nem tudom kiverni a fejemből. valaki segítsen:( 14/f

2013. júl. 11. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Még 14 éves sincs a kislány, de már több exe is van? Az kemény. :))

Na és mi történt a táborban? Csak nem engedte análba is? :D

2013. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom nem könnyű, de felejtsd őt el. Ha akarna téged, akkor most nem mással járna...
2013. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!