Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hasonlítgatjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hasonlítgatjátok az exeteket a jelenlegi barátnőtökhöz?

Figyelt kérdés
A barátom exnője nagyon szép: baba arcú, hosszú szőke hajú, kék szemű, nagy cicikkel és kerek popsival. 5 évig voltak együtt, harmonikus kapcsolat volt, első nagy szerelem. Sok jót mesélt róla ilyen nosztalgikus mosolygással. Több mint fél éve szakítottak, velem 3 hónapja van együtt. Úgy érzem egyébként minden jó, de nem bírom azt kiverni a fejemből, hogy nincsenek olyan jó adottságaim, mint annak a lánynak. És vajon a barátom, ha velem van, "észreveszi-e" azt, hogy nincs akkora mellem, nem olyan hosszúak a combjaim, ilyenek.

2013. jún. 12. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Veled van, nem vele. Ez mindent elmond
2013. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled van akkor azt jelenti ,hogy szeret téged.Az meg a sráctól nem éppen "sportszerű dolog" ,hogy mesélget a volt barátnőjéről neked.Gondolom ez neked se esik jól.
2013. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha célzást tesz az alakodra akkor finoman vágjál vissza neki pl.kezdjél el beszélni a volt barátodról /ha volt/.A fiúknak is nagyon rosszul tud ám esni!
2013. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Veled van, nem vele. Ez mindent elmond"


Ó, ha ez mindig ily egyszerű lenne. :)


Kérdező, itt csak a te önbizalmaddal van gond, akármit is gondolnak a nők a férfiakról, nem a testi adottságok számítanak ilyenkor. Egyébként a nosztalgikus mosolygás a jobbik eset, inkább az az ijesztő, ha folyton szidja és felidegesíti magát rajta.

2013. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló...erre is volt már példa...mármint hogy feszült lett, ha róla beszélt.
2013. jún. 12. 09:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, azért elég gyors volt a váltás. Normál esetben az ember nincs túl egy ötéves kapcsolaton 2-3 hónap alatt. De ez nem a combja és a cicije miatt van :).
2013. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom 4 évig volt együtt a csajával és ő is mesélt róla így ez azt jelenti nincs túl rajta teljesen.Eleinte én is azt hittem,hogy szebb,mert nekem elég kis mellem van és egyik csajának se volt ekkora de igazából csak ez zavar,hogy nekem ilyen kicsi azoknak meg nagy volt de csúnyábbak voltak.
2013. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először emlegette, majd hozzá kezdett el hajlítgatni

hasonlóságokat akart felfedezni a két kapcsolat között, pedig nem voltunk soha ugyanolyan emberek az exével.


A falra tudtam ilyenkor mászni. :S

2013. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló, és mi lett a vége? erre ment rá a kapcsolat?
2013. jún. 12. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne gondolj tul sokat bele. Ha tovabblepett valoban, akkor nincs miert aggodnod, ha nem, akkor elobb-utobb ugyis szakitotok, de ezt te nem tudhatod. Alapbol, kognitiv tudomanyos szempontbol onkenytelenul is osszehasonlitjuk az embereket akik az eletunkben voltak, tehat lehet tudatosan is es tudattalanul is.
2013. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!