Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy álltok a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy álltok a jelenlegi párotok múltjához? Zavar, hogy ti vagytok neki a sokadikok vagy épp az első?

Figyelt kérdés
Vagy elfogadjátok, hogy mindenkinek van múltja és függetlenítitek az ex pároktól magatokat?
2013. jún. 11. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel a mult én a jelenre és a jövöre koncentrálok mindig...
2013. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
zavarni nem zavar. de azt ne mszeretem ha cicázik velük. Én nem vesztem össze eggyik exemmel sem. de nem is tartom velük a kapcsoltot. az a mult a mostani meg a jövö
2013. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én örülök, hogy a páromnak én vagyok az első komoly barátnője. előttem nem igazán érdekelte ez a párkapcsolat dolog, csak egyéjszakásai voltak, abból sem sok. örülök, hogy egyetlen komoly exet sem kell elviselnem.
2013. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem csináltam gondot abból, hogy a páromnak voltam én az első vagy épp a sokadik.

Nem ezen múlik a kapcsolat minősége.


Bár bevallom, hogy az olyan férfiakat fenntartásokkal kezelem aki több nőt dugott meg mint ahányszor felkelt. Mert azért ott nagyobb a rizikó arra, hogy én is strigula lennék az ágytámláján.

2013. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a múlt, mindenkinek van, őt se zavarja az enyém.
2013. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán zavar, amikor úgy döntött, hogy vele lesz/nem lesz vele, azt valami okból tette... Akkor jónak gondolta. Maximum attól tartanék (ha olyan lenne), hogy esetleg visszamegy az exéhez. De ismerek olyan lányt, aki azért utasított el, mert nem volt még barátnőm... :/ 15.l
2013. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem mi a baj ezzel, az ember addig fusson nők után amíg fiatal.


Ezerszer rosszabb szerintem, amikor valaki 30-40 évesen kezd el félrekefélni, mert nem élte ki magát még akkor amikor kellett volna, értsd házasság vagy összeköltözős komoly párkapcsolat előtt.


Mert ugye hirtelen rájön, hogy egy fél élet már a háta mögött van.

A számlák halmozódnak, a gyerekkel virrasztani kell mert jön a foga, és neki ez nem tetszik, ő élni szeretne.


Ezért érdemes fiatalon, huszonévesen nagy kanállal. Házasság után úgyis ott lesz egy egész élet szolidan és visszafogottan élni. Aki ezt nem hiszi, az gondoljon bele, miért olyan sok a megcsalás, biztos azért mert mindenki gyarló rongy. Fenét. Ezért is köztudott, hogy diákszerelmek csak szárnypróbálgatások még, mert éppen ez a természetes rendje. Próbálgatni magad, feszegetni a saját határaid.


Az az 1 a 100-ból, aki a diákkori szerelmével házasodik össze, sehol nem cáfolja ezt.

2013. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minket nem zavar, csak párom volt eleinte kicsit féltékeny, hogy csak a 24. nekem, én viszont a harmadik neki...
2013. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
engem az zavar,hogy én a 2-ik komoly kapcsolata vagyok előttem 4 évig volt az első szerelmével együtt és nem volt túl rajta mikor velem összejött ez eléggé zavar de már azóta sk idő eltelt és engem szeret és az is zavar,hogy felvágott ,hogy ő megdugott egy hastáncost
2013. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy volt előttem egy nagyon hosszú, komoly kapcsolata..csak egy picit az, hogy én is éreztem, hogy még nem teljesen tette túl magát rajta, ráadásul a csaj egy bombázó volt. De hát most itt vagyok én neki. Valószínűleg nem véletlenül választott. A jövő meg majd alakítja, mi lesz később.
2013. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!