Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A leánykérés már nem "menő"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leánykérés már nem "menő"?

Figyelt kérdés
Az én szüleim is csak úgy megbeszélték,h akkor most összeházasodnak semmi eljegyzési gyűrű vagy ilyesmi nem volt. És egyre többször hallok ilyet. Persze nem arra gondolok,h amerikai filmesen egy stadionban kérjék majd meg a kezem nekem az is jó ha otthon egyszer csak elő áll a gyűrűvel. De akkor ez most már nem módi? Vannak itt olyanok akik/akiknek megkérték a kezét?

2013. júl. 12. 12:04
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ez butaság. Alap esetben ilyen csak egyszer történik az emberrel,akkor ez legyen emlékezetes pillanat.
2013. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A környezetemben láttam már néhány leánykérést, úgyhogy szerintem működik még a dolog. Persze kapcsolata válogatja valószínűleg.
2013. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En igen is fontolgatom a csajszim kezet megkerni es meg a szuleitol is nem tudom miert de valahogy ugy erzem meg kell kerdeznem :)

A lanyka kezet meg h meg hol kerdem meg akadnak helyek es tervek deeeee meg az ido kiforogja h hol es mikor:)))))) 25 f

2013. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem fog kihalni akár milyen sokan ellenzik a dolgot. Igaz egyre többen nincsenek oda a dologért, de nincsenek fölényben. Mai fiatalokat is megbolondítja szerelem és az egybekelést nem lehet mindenkiből kiűzni. Úgyhogy lesznek még romantikus leánykérések.
2013. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Há tárátéérá hopá hopá ugye kő eztetet, hogy a legíny emegy a lejányos tanyáhó azstán megkéri a jány fatterjátó hogy öl e vöheti a jányát. Azstá vagy egen vagy nöm. Elínököhetik a "Üdv rád és házad népére" című dalocskát is egy kupica ital társaságába.


Ez nem lenne divat? Ugyammá. Sukak szörint a gyesznóvágás sem nem módi, de szörintünk az. Gyuribá is aszontta, hó egen ez mindég módi lösz!


Na mögyök es, íhesek a baromfijjak mög kő etetyni üköt.

2013. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt mindenki úgy csinálja, ahogy akarja

biztos van olyan is, de nem hiszem a külsőség v. bármi más döntene, ez annyira elenyésző N

2013. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Gyűrű meg esküvő kell.
2013. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy szép dolog,nekem az minden álmom h legyen leánykérés is :)
2013. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!