Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a csajotok likeolná a régi szerelmének a profilképét, holott nem szokott képeket likeolni, csak nagyon-nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Picit igen . De ez azon is múlik mi mióta vagyunk együtt ők milyen régen nem stb. Menyire az a ki fele kacsingató típus a párod . Ezt az alap dolgot kapcsolata válogatja.
2013. júl. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7 éve ismerjük egymást, de nagyon friss a kapcsolatunk (2 hetes), ők 3 hónapot voltak együtt, ennek már 2 éve. Nem kifelé kacsingató, csak ezért nem csinálok eből nagy ügyet. Kíváncsi voltam, hogy csak engem zavarna-e ilyen feltételek között ez a tény.
2013. júl. 5. 07:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna - jobban mondva bántana. Azért fájna a dolog, mert a párom tudja, hogy valószínűleg nekem rosszul esik, mégis megteszi :(

Amúgy a Facebook a kapcsolatok megrontója - mindig ezt mondom :)

2013. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem is tud róla úgy likeolta be? Lehet véletlenül is likolgatni, legalábbis nekem sikerült.


Mondd meg neki, hogy tud-e róla, hogy a régi szerelmét likolgatja.


Én is szoktam nézegetni, hogy boldogulnak az életben az exeim, de attól még nem érzek irántuk semmit.

2013. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megmondanám neki, hogy akkor lehet lájkolni élőben is!
2013. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolatnál zavarna persze,ha legalább egy éve lennénk együtt,akkor már annyira nem.De két hét után ne csinálja.
2013. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit engem is zavarna, de szerintem nincs miért aggódnod. 3 hónap nem valami sok, amíg együtt voltak ráadásul már elég régen, lehet, hogy barátként váltak el.
2013. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
barátként váltak el, de most ez változtzat bármin is?
2013. júl. 5. 21:18
 9/9 Annavagyokxd válasza:
Én lány vagyok és szerintem nem kellene lájkolnia a régi szerelme profilképét. Viszont ha az én szerelmem (egy fiú) csinálná hogy a volt barátnőjének mondjuk lájkolná a profilképét eléggé zavarna
2015. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!