Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban volt veletek olyan, hogy a régi párod is hiányzott?

Figyelt kérdés
Ha előfordult veled, akkor mit tettél? Maradtál az újban mert azt hitted a régi iránt csak megszokást érzel, vagy megpróbáltad újrakezdeni a régivel?

2013. júl. 3. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint hogy? Szexuálisan vagy érzelmileg?
2013. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség... De ez olyasmi, mint amikor elveszted a kiskedvenced, és kapsz egy újat. Normális, ha esetenként visszagondolsz rá, és hiányolod. (Szerintem) Én ebből indulok ki, mivel még nem volt kapcsolatom. De szerintem nem nagy baromság amit mondok :D
2013. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érzelmileg. Gondolom az új kapcsolat kielégíti szexuálisan
2013. júl. 3. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én februárban szakítottam a barátommal és április elején jöttem össze a mostani barátommal...eleinte gondoltam a srácra, mert egy suliba is járunk, de utána már egyre kevésbé és mostanában már nem is...ezért nehogy szakíts a barátoddal :)
2013. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már több mint 1 éve járok egy fiúval , előtte volt az első szerelmem , akit nehezen tudtam elfelejteni , volt amikor gondoltam rá előjöttek a régi érzelmek , de mostmár úgy gondlok rá , h h tudtam vele járni és hogy milyen köcsög elég rendesen megbántott mikor szakitottunk.
2013. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!