Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, válasszak?

Figyelt kérdés

Szívesen meghallgatnám mások véleményét külső "szemlélőként".

Lassan 2-3 éve bele voltam esve egy srácba.(valószínűleg a külseje fogott meg, mert igazából csak látásból ismertem)Mindent megtettem volna érte.Nem vagyok csúnya!aki nem hiszi,az nem érdekel.. de a srác nem szeretett volna semmit tőlem:)

így megmaradt az évfolyamtársi viszonyunk és a köszönés


Azóta jobban megismertem az egyik osztálytársam,és nagyon megfogott,de ezt nem a külsejével.

Ha azt nézném,akkor nem annyira az esetem a külseje.

A kérdésem az lenne,hogy mit gondoltok az utóbbi sráccal boldog lehetnék? Ő szeretne többet.Attól tartok,hogy mivel a külseje nem fogott meg, lehet ha szeptemberben mennék az egyetemre elcsábulnék? nem vagyok egy megcsalós típus, mondjuk eddig nem volt barátom..

de megbántani nagyon nem szeretném,és az érzéseivel sem játszani



2013. júl. 13. 21:12
 1/7 Froncsi ***** válasza:

Korrekt lánynak tűnsz így a szavaidból ítélve.

Te ismered magad, tényleg képes lennél elcsábulni? Valakit szeretni nem csak azt jelenti, hogy a külseje miatt vonzódsz hozzá. Mellékesen a belsőt nehezebb formálni.

Ha tényleg megfogott a srác, miért ne jönnél vele össze?

2013. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
könnyen lehet, hogy ha összejössz vele, és tényleg megszereted, akkor nem fogsz elcsábulni, még ha most úgy is hiszed.
2013. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Belső alapján nehéz lenne szerintem jobbat kívánnom.

Kétség igencsak amiatt merül fel bennem(habár magam sem tudom miért,mert ha tudnám nem is lenne okom ezen gondolkozni),mert ha néha összefutok azzal a sráccal vagy ha meglátok róla egy képet, szörnyű érzés fog el, pedig ennek már lassan 2-3 éve,hogy először felfigyeltem rá, és még mindig nem múlt el.. vagy nem is fog?!

:)

2013. júl. 13. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:

azért nem múlt el, mert nem töltötte be senki azt az űrt.

ha tetszik az osztálytársad, az évfolyamtársad meg semmit sem akar tőled, akkor nem nagyon értem, mi a kérdés.


ha meg csak barátilag tetszik az osztálytársad, akkor ne erőltesd.

2013. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az évfolyamtársammal nem lenne már semmi, már ha akarna akkor sem

érdemes lenne-e megpróbálnom osztálytársammal,vagy várjak még,mert ez nem igazi érzelem? ez van most bennem

és köszönöm a válaszokat :)

2013. júl. 13. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:

mi nem tudhatjuk, hogy milyen érzelmek vannak benned.

azt csak te tudhatod.

2013. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, igaz.

Remélem helyesen döntök,köszönöm.

2013. júl. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!