Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Az egyik fiúbarátommal nagyon kívánjuk egymást, szóba jött hogy lefekszünk egymása. Egyikünknek sincs kapcsolata. Viszont a barátnőnek nagyon tetszik a fiú, viszont barátja van. Hogy döntsek? Nézzem a lány érdekeit és mondjak le a srácról vagy legyek egy picit önző(?) és tegyem meg azt amit a fiú és én is szeretnénk egymástól?

2013. jún. 20. 08:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Legyél önző, a barátnődnek van barátja, szóval egy pillanatig se legyen lelkiismeret furdalásod.
2013. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődnek van barátja akkor se joga beleszólni h mit csináltok ti ketten se köze hozzá. Ha kéne neki a srác akkor ott hagyná a pasiját akit mellesleg nem szeret mert akkor nem más pasin járna az esze. Tedd meg amit szeretnél, ami neked jó. Ha a barátnőd ezen bedurcizik akkor nem is igazi barát.
2013. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Valahol igazatok van, én is így érzek, de fordított esetben én sem lennék boldog. Az mennyire járható út, ha odaállok a lány elé és elmondom hogy mi a helyzet?
2013. jún. 20. 08:43
 4/18 anonim ***** válasza:
Az egyenes út a legjobb, még ha nincs is beleszólása a barátnődnek a dologhoz.
2013. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
és mit tegyek ha a barátnőm megsértődik?
2013. jún. 20. 09:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű, akkor már nem tekintheted a barátnődnek, igaz barátok elfogadják a másik döntését.
2013. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Remélem most az egyszer a sarkamra tudok állni és azzal törődni hogy nekem jó legyen. Szurkoljatok! :)
2013. jún. 20. 09:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Rakasd meg magad ne szórakozz :D
2013. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a szép fogalmazást xd xd Bár én nem a "megrakatás" szót használnám :)
2013. jún. 20. 09:16
 10/18 kolosszus22 ***** válasza:

Még szép hogy "önző" legyél. Esetleg akkor megérteném az aggályokat ha a barátnőd egyedül lenne és nagyon össze akarna jönni a sráccal, de nehogy már a párkapcsolatban levő telhetetlen barátnőd érdekeit nézd, akinek egy faszi nem elég. Ha megtudja sem lehet egy szava sem!

26F

2013. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!