Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincsen a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen a pasiknak kitartásuk a kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés

Most már egy ideje folyamatosan olyan egyedekbe botlottam, hogy azt állítja, komoly kapcsolatot akar, de valójában ez csak szöveg. Szerintem legalábbis.

Aki komolyan gondolja, az arra törekszik, hogy minél jobb legyen és nem adja fel már az ismerkedési szakaszban. Nyilván rájött, hogy tényleg igazat mondtam és nem fogok lefeküdni vele egy hét után.

Egyébként is, egyre felszínesebb mindenki, csak a külsőségekre mennek és semmi más nem fontos nekik.

Huszonéveim elején ott tartok, hogy kiábrándultam az egész párkeresési mizériából. :(



2013. júl. 14. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért kell általánoditani?
2013. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Értem :) én már most.... 17f
2013. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. 21/F
2013. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ASOT ***** válasza:
Ez olyan szomorúúú...
2013. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, valóban szomorú.
2013. júl. 14. 16:31
 6/15 anonim ***** válasza:

Mert túl sok időbe kerültök és túl sokat kell rátok fordítani feleslegesen.

Nektek az a baj semmi se elég,időben se meg semmiben se,rimánkodni kell nektek,figyeljetek oda,szexet ki kell csudázni néha zsarolással akár(tisztelet a kivételnek),őszintén kinek kell ez?

Nekem nem az tuti,pedig 25 éves vagyok.

2013. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy az örökkévalóságig kell várni a szexszel, de ne várja el senki, hogy egy-két randi után ágybabújjak egy félig-meddig ismeretlen pasival.
2013. júl. 14. 16:37
 8/15 ASOT ***** válasza:
Azért megnézném hogy fordítva te mit teszel, de van egy olyan sejtésem hogy csak várod h minden úgy alakuljon ahogyanb azt kigondolod, ergo várod hogy a sültgalamb a szádba repüljön.
2013. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt értem nem is erre mondom,csak ti általában a szexet mint valami jutalom falatot adjátok,nektek rimánkodás kell hozzá,mintha szívességet tennétek vele,hogy szétteszitek a lábatokat,pedig nem.

Sok a nyűg veletek ez a baj,és egy komoly embernek erre se kedve se ideje,amikor a melóban is le van terhelve pluszban még ti is.

2013. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz így azért...

Persze nagyon sok ember van, aki nem kitartó, és nem szerelemből akar kapcsolatot, vagy ha mégis, akkor is hamar feladja, ha nem mennek simán a dolgok, de nem csak ilyenek vannak (és sok nőnek sincs kitartása, de attól még mégis vannak nők, akik normálisak ...ugyanígy pasi is).

Nekem eddig szerencsére sose kellett csalódnom egy férfiben sem, szóval egészen biztosan állíthatom, hogy vannak kitartó és normális férfiak. Bár tény, attól még látom, hogy sok az olyan férfi és nő, akik nem akarnak mélyebb kapcsolatot, de őket meg kell hagyni egymásnak és kész. ;)

És válogasd meg nagyon, hogy kikkel kezdesz, ha valakivel kapcsolatban kételyeid vannak és érzed, hogy valami nem stimmel, és csak kihasználna, akkor lépj tovább bátran.

És nem igaz ez szerintem, hogy ennyire a külsőségek számítanának. Úgy értem ez kb látszik valakin, hogy milyen külsejű párt szeretne magának... aki rengeteget foglalkozik a külsejével, az nyilván a párjától is hasonlóan elvárja ezt, de nem ez a nagy átlag.

21L

2013. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!