Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincsen a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen a pasiknak kitartásuk a kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés

Most már egy ideje folyamatosan olyan egyedekbe botlottam, hogy azt állítja, komoly kapcsolatot akar, de valójában ez csak szöveg. Szerintem legalábbis.

Aki komolyan gondolja, az arra törekszik, hogy minél jobb legyen és nem adja fel már az ismerkedési szakaszban. Nyilván rájött, hogy tényleg igazat mondtam és nem fogok lefeküdni vele egy hét után.

Egyébként is, egyre felszínesebb mindenki, csak a külsőségekre mennek és semmi más nem fontos nekik.

Huszonéveim elején ott tartok, hogy kiábrándultam az egész párkeresési mizériából. :(



2013. júl. 14. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kitartásom komolyhoz, csak nincs kivel. 20/F
2013. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen férfiak... ez van. Egyszerűen látják hogy mi van a homlokodva írva. És ha a tiedén az van hogy nem vihet az ágyba csak úgy akkor passzol... de az ilyenek miatt nem szabad kiábrándulni... egyszer ők is felnőnek, ha meg nem az ő bajuk, de attól még vannak rendesebbek...csak ja, rájuk várni kell :D
2013. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A hosszas várakozás a tinik játékszere. 30 felett már nem akarok heteket várni arra hogy kiderüljön az ágyban nem is passzolunk. Abból úgy sem lesz kapcsolat.
2013. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 20 felett sem akarok arra várni, hogy ha valakivel nem jó az ágyban, akkor egymás idejét húzzuk. Legyünk felnőttek, a szex igenis nagyon fontos része minden kapcsolatnak.
2013. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is lenne kitartásom 20 éves fiú vagyok csak nekem sincs kivel, még nem is volt barátnőm. Egyébként a kérdésre a válasz: legtöbb lány/Nő azokat a pasikat szereti illetve olyanokhoz megy oda akik kigyúrtak vagy "jóképűek" vagy fene se tudja a lényeg hogy ezek a lányok által szépnek mondott fiúk akikkel kapcsolatot akarnak velük nem lehetséges mert ők a csajozó gépek. Én igaz hogy nem vagyok egy pasi ideál, de őszinte, komoly, megbizható fiúnak tartom magam, mégse tudok szerezni barátnőt mert a lányok vagy nem állnak szóba az ilyenekkel, vagy le van szä@va. Tehát én pedig arra jöttem rá hogy a lányoknak az "elérhetetlen" pasikra van szükség.
2013. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!