Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eldobtam a világ legkedvesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobtam a világ legkedvesebb fiúját?!?!

Figyelt kérdés

2012 nyarán egy táborban ismerkedtem meg egy fiúval,nevezzük B-nek.Utánna sokat beszélgettünk facebookon,majd egy idő után tzdtunk találkozni ( egymástól 100km-re lakunk,de a rokona itt él egy városba velem.)

B nagyon aranyos volt,ajándékot hozott,kedves volt,nem sietett semmit.Szeptemberben öszejöttünk "hivatalosan" is,de ő az ország másik felébe ment el tanulni.Így telefonon beszéltünk,és havonta 1-2szer találkoztunk.De még mindig nagyon kedves volt,mindig meglepett vlamivel,akár én mentem,akár ő jött hozzám.Február környékén nagyon besokkalt,nehéz volt neki lelkileg az az islola,így nekem napi 30perceket panaszkodott,amit eleinte toleráltam,de később egyre nehezebb volt,így április környékén szakítottam vele,de már neki sem volt az igazi.Azőta néha-néha gondoltam rá,beszélgettünk fb-n,ha valami nagy krizis volt,elmondhatam neki.

1hónapja lett egy új barátnője,én pedig barátilag nagyon magányos lettem,gimibe kerülés,nem jó osztály stb.Elkezdtünk újra beszélni,habár ő nem nagyon érdeklődik irántam úgymond,amibe közbejáthat az is,hogy lette egy új bnője.

Ebben az az érdekes,hogy a lány teljesen az én ellentétem.Ő sminkeli magát,én nem.Ő szereti ha fotozzák (nem ilyen modellszerű,hanem ezek a fb-s képek) én nem,és még sorolhatnám.

Szeretném ha újra jóban lennénk,akr összejönnénk,hogy érhetném ezt el??

Köszönöm a válaszokat:)

15/l és 17/f



2013. júl. 15. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
b*szod mintha azt írtad volna le amit én csináltam xDD
2013. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ami egyszer zátonyra futott, az nagy valószínűséggel megint zátonyra fog futni, akármennyire is figyelsz rá.


Illetve azt sem tartom jó ötletnek, hogy 15 évesen 100 km-es távkapcsolatban legyél, olyas valaki kéne melléd, aki hasonlóan kedves veled, és ott van a közelben.


Azért amiket leírtál a pasiról nem olyan extra húha dolgok, minden kedves, normális pasi ugyanezt eljátszaná veled, csak legyen szerencséd és fogj ki egy normálisabbat aki nem nyavalyog egy suli miatt.


Szerintem tégy úgy mint ő, keress valaki mást, akivel jól érzed magad, és ott van a közelben.

2013. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt eldobtad....az a helyzet hogy csak addig volt jó amíg ajnározott téged,de amikor lelki válságban került,akkor eldobtad magadtól.Jobb is...jobbat éremel,ahelyett hogy kiálltál volna mellette inkább kidobtad.Szép húzás volt mit ne mondjak.Ne csak akkor legyen a fiúd amikor kedveskedik,néha mi férfiak is nehéz időszakon megyünk keresztül.Te nem kiálltál mellette hanem kidobtad..miért?Mert csak kihasználtad és nem szeretted eléggé..
2013. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod milyen idegesítő, ha egy csávó folyamatosan nyafog valami miatt? Rendben, egyszer elmondja a problémáját, de nekem is van olyan haverom, aki folyamatosan nyafog, olyankor is, amikor nem kellene.


Az rendben van, hogy egy lány nyafogósabb, és érzelgősebb. De könyörgöm. Egy lánynak ez "megengedett", hát kell valaki akire támaszkodhat. A fiúk meg szeretik ezt a szerepet.

Fordítva viszont elég kiábrándító lehet egy lánynak, hogy a csávója egy nyámnyila kis kukac.


Egyáltalán nem hibáztatom. Legalább ezek után magába nézett a csávó és visszavesz. Csak segített neki a szakítással.

2013. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt én lennék itt aki csak hibás volt,nem csak akkor panaszkodott amikor már rossz volt és em másnap dobtam ki.Mivel a sulija tényleeg embert próbáló,igy már az év elejétől siránkozott,amit 100%osan meg is értettem,hiszn nem akart oda menni,de egy idő után nekem is sok lett,és a szakítás időszakában már ő is belátta hogy tévedett,és nem-nem használtam ki,mert akkor nem hiányozna most.
2013. júl. 15. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy....van elég gondja de te még elhagyod??Szerinted hogy érezheti magát most?Vagy hogyan érezhette magát akkor?Én igen is elvároma barátnőmtől hogy mellettem álljon ha sz--rban vagyok és segítsen átvészelni a nehéz időszakot és ne csak akkor akarjon amikor csak dícsérem.Az a baj nem érted miről beszélek...
2013. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
NEm értitek,nem CSAK akkor volt baja,és én a szemt meguntam és dobtam.Hanem a rossz sulija miatt már szeptembertől panaszkodott,melynek a színvonala nem változott,most is ilyen panaszkodós,csak nem nekem hanem másnak.
2013. júl. 15. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem...teljesen világos.Biztos van másik csaja és akivel szexel,ez zavar téged most,mert sérti híúságod gondolom.Így most hogy van valakije inkább vissza mennél.Na ez még szánalmasabb...Ha akkor nem kellett akkor most miért kellene neked?Hagyd békén ha ennyire zavar a nyavajgása aztán kész.
2013. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
így jártál, meg is érdemled, nem becsülted emg a jót, most már csak a rossz fiúk maradtak ;)
2013. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!