Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első látásra szerelem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra szerelem, vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Ma amikor mentem a barátnőmhöz, és a buszmegállóban várakoztam, megláttam leszállni a buszról egy srácot(kb velem egy idős lehet) és a nagymamáját. Én elég sok mindenkit ismerek itt a "lakótelepen", meg a környékünkön, és a város "Rózsadombja". :D Szóval, én ismertem a nénit, aki a fiúval volt, ezért odaköszöntem neki.

- Csókolom! - vigyorogtam szélesen. - Hogy tetszik lenni?

Mondta, hogy jól van, most volt itt meg ott, és hogy az UNOKÁJA segít neki cipekedni. Gondoltam magamban, érdekes, még sohasem láttam itt ezt a fiút, pedig 15 éve itt lakok. :D

Szóval, közben a fiú végig engem nézett, és mosolygott. Mikor elmentek, éreztem, hogy szédülök, meg olyan "úristen, szerelmes vagyok" érzésem volt... Egész nap ő járt a fejemben, és mikor most hazajöttem, a srác ment a buszmegállóba, és mosolyogva rám köszönt, és megkérdezte, hogy milyen napom van. :D Pár szót váltottunk csak, mert ő sietett a buszra, én pedig haza. Eléggé megdöbbentem, mer egyrészt jól ismerem a srác nagyiját, de őt még sohasem láttam itt. Meg úgy életembe se láttam még, pedig elvileg ő is ebben a városban lakik. Mert én elég sok embert ismerek tág a baráti köröm (mert gondolom sok hobbim van, és a különböző helyekről mindig megismerek új arcokat, pl zenekar, zenesuli, cserkészet, DÖK, edzés stb...) de őt még soha se láttam. És most úgy érzem, teljesen belezúgtam. Olyan pozitív kisugárzása volt, aranyos arca, mosolygós, kedves, és udvarias. Legalább is az eddigi tapasztalataim szerint.

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy ti hisztek az első látásra szerelemben? És hogy most mit kéne csinálnom?

Szerintem nincsenek véletlenek. Miért pont most bukkan föl, 15 év után ez a srác? és eddig hogy nem láttam??

Köszi előre is a válaszokat. :)



2013. júl. 19. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj le a nagyijához és kérdezd meg hol lakik a kis unokája :D
2013. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most jött rá, hogy ki a nagymamája. Lehet, hogy nem voltak jóban a szülei a nagymamával és emiatt nem látogatta eddig.

Ha minden igaz, úgyis látni fogod még, szóval hajrá. :)

Mosolyogj rá, legyél kedves, beszélgessetek, aztán majd alakul! ;)

2013. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdésedből ítélve, te 15 éves vagy? :D
2013. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj, igen, ne haragudjatok, lemaradt. :D Igen, 15 éves vagyok. :))

Hát, remélem látom még. :D

2013. júl. 19. 14:18
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha következőnek látod, akkor mosolyogj rá, kérdezd meg hogy van..nem véletlen találkoztatok szerintem :) Ha olyan vagy akkor mikor következőnek látod a nagymamát érdeklődhetsz is az unoka iránt :D :) Sok sikert! :)
2013. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2013. júl. 19. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!