Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a barátnőm ha össze veszünk akkor olyanokat mond ír hogy na jó m1 megyek sétálok ezzel meg azzal és ezek fiúk vagy most nincs kedvem beszélgetni mert telefonálok. Én tudom hogy nem csal meg de akkor miért ír/ mond ilyet?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert még gyerekek vagytok, de nyugalom, nagyon sok felnőtt is így "oldja meg" a problémáját.
2013. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy kiduzzogja magát. Gyerekes módon próbál féltékennyé tenni, bűntudatot kelteni benned.
2013. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 20. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a fölöttem lévő válaszadónak :) Ilyen egyszerű a válasz rá.
2013. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!